• senaristlerin turkishmusic.org daki sezen aksu tartismasindan etkilendikleri belli olan dizi.oyle ki agababa ,kinali kuzusu feyzoya soyle ayar cekmistir.
    -seni kiniyorum ve sana laflar hazirladim.
    ayrica sadece yazin degil de kisin da devam edilirse ,bir nevi hayat bilgisi havasi yakalayabilecegini ,2-3 sezon devam edebilecegini dusundugum dizidir.ortega nin,pikacu kerem in yerini denyo akin in,kinali kuzu feyzo nun ,prenses nil in alabilmesi muhtemeldir.lakin muzo nun bir afet hoca olabilmesi icin daha bi firin ekmek yemesi gerekmektedir.bu pasifligi ustunden atmali,daha bi yirtik olmalidir.
  • ilk bölümünün neredeyse yarısını izlemiş biri olarak,kış sezonunda yayınlanan bir dolu abuk diziden daha izlenesi olduğunu söyleyebileceğim dizi.öğrencilerin hepsinin enteresan aileleri var bi kere,üstüne öğrenciler de pek sıradan tipler değil.yaz aylarında dizi ilerken gülelim eğlenelim,keyfimize bakalım diyenler tarafından izlenebilecek dizi.umarım ilerleyen bölümlerde mahçup etmezler beni.
  • gün geçtikçe daha çok beğendiğim dizidir. özellikle dün geceki bölümünde edebiyat öğretmeni olan bayanın ders arasında babafingo isimli romanı okuması bana çok iyi düşünülmüş bir ayrıntı olarak geldi. ayrıca cast da süper. her gece yayınlasalar izlerim türden bir dizi.
  • reyting kurbanı olmuş,yayından kaldırılmış dizi.
  • 'öyle bi dershaneyiz ki burdan anca son tercihine gidersin!' şeklinde bir psikoloji uyandıran dizi*
    (bkz: son tercih dershanesi)
  • genellikle diğer alternatiflerini geride bırakmayı başaran tercihtir.* hayatın her alanında başa bela olur ama yinede tercih dışı olaylardansa son tercih tercih edilir. bu tercih olmasa üniversitelerin yarısı boş kalacaktır maazallah. bunun dışında bir de ilk ve tek tercih geyiği vardır ki okulların diğer yarısı bu tiplerle doludur fakat son tercihçi arkadaşlara tercih edilmez. tercih kelimesi ne kadar anlamsız bir kelimeymiş be şimdi farkettim.
hesabın var mı? giriş yap