• seçim rüşveti değil akp iktidarı kaybederse akpli vergi kaçakçısı iş adamlarını koruyacak bir güçleri kalmayacağından matrah arttırımı varlık barışı gibi zırhlar ile vergi kaçakçılarına dokunulmazlık verilmesidir. böylece bakkal efendinin marangoz amcanın 1000 tl borcu 18 taksit yapılıyor ayağına milyonluk vergi kaçağının 100 de 1 tutarına araştırılamaz incelenemez haline gelmesidir.
    ben bu affın ekonomi kötüyken dolar uçmuşken bu kadar pervasız çıkmasını hele hele eskiden 10 senede bile kolay kolay çıkmazken son 3-4 senede 3 tane af çıkmasını biz gidiyoruz yandaş iş adamları gardını alsın mesajı olarak algılıyorum.

her sene af mı çıkar ya... sırf meraktan soruyorum bunda sorun görmeyen biri bana her sene af çıkma mantığını açıklayabilir mi. biz vergimizi tam ödeyelim sigortalılarımızı tam gösterelim evimizi gerçek değerinden tapuda alalım yüzsüzler kaçırsın yanlarına kar kalsın. sonra benle saf sın diye dalga geçsin. haklılar ya. bide bunu yapanlar kul hakkından bahsetsin milyonluk vergi kaçaklarını dokunulmazlığa sok düzgün ödeyen cezlansın işte adalet ve kalkınma böyle oluyor demek ki .
hesabın var mı? giriş yap