şükela:  tümü | bugün soru sor
  • son 3 yıl mı desem son 5 yıl mı desem bilemiyorum ama yeni nesil gençlerin ağırlıkta olduğu grupların hakem sizi kayırdı, penaltımızı vermedi, federasyon sizi koruyor, o taç aslında bizimdi, ofsayttan gol attınız diye ağlaması durumu.

    fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş, trabzonspor, göztepe, antalyaspor ve bütün anadolu takımlarının taraftarı dahil bu duruma.

    hakem hata yapmaz mı, elbette yapar. ama tüm hakemler her hafta mı hata yapar arkadaş. taraftarlar artık yenilen her maçtan sonra istisnasız hakem hatalarından dolayı kaybettiğini kendi takımının yenilmez olduğunu düşünüyor. yedikleri gollerin tamamına yakınının ya ofsayt olduğunu ya da golden önce faul olduğunu düşünüyor.

    penaltı? elbette kazanılan tüm penaltılar haklı. aleyhte verilen tüm penaltılar istisnasız haksız penaltı ve hakem hatası.

    ben maç sonrası bu tip ağlamaları duymaktan gerçekten bıktım. maç sonrası bırakın maç başlığına tıklamayı sözlüğe bile giresim gelmiyor. eskiden yenilen takım yenen takımı tebrik bile ederdi ne ara bu hale geldik ben anlamadım anasını satayım.