• çok doğru bir tespit.

bir de bu malları takip edip anneliği bunlardan öğreneceğini sanan irsaliyesiz mallar var.
  • bunların sebebi cinsel hayatlarının ya da kadınlık duygularının kendilerine hissettirilmemesi diye düşünüyorum. çok uzak kaldılar belki de o yüzden hayatlarını böyle boş şeylerle geçirmekteler bence.
  • annelik her şeydir onlar için. bekarlar ve çocuğu olmayan insanlar bunlar için sakattır, ölüdür, kokan böcekten farkı yoktur. idare edilmesi gereken idare edemediğinizi de yanınızdan uzaklaştırmanız gereken tiplerdir.
    bunlara evlilikten bahsedince inşallah yaa sen de yaaa diye tribe giriyorlar ki geberiyorsun gülmekten.
  • çocukları olmadan önce dünyada hiç yokmuş gibi olan annelere gerçekten üzülüyorum. bir çocuğun annesi olmak elbette güzel bir duygudur ama o çocuktan önce sen zaten vardın. yerlisi yabancısı fark etmiyor, kantarın ayarı iyice kaçıyor. parklar; oyuncağını, yiyeceğini ve içeceğini paylaşmayan bencil çocuklarla dolup taşıyor. hele bir de ünlüsü ünsüzü,çocuğunu markalara peşkeş çekme derdiyken paylaşıma açık ve yardımsever çocukların yetişmesi mümkün olabilir mi?
  • her boku paylaşan youtuberlar gibi çocuğun sıçtığını bile paylaşıyorlar
  • maalesef yengemdir. kendisi bu hayatta en cok deger verdiğim insanlardan biri oz ablam gibi her zaman ama maalesef yengem ablam abartıyorsun instagram işini :-(
  • " cocugumun en ozel gunu icin tabii ki enrukus events "
  • belli bir yasin üstündekilere sosyal medya yasaklanmalı. zamanında akrabalar facebooka musallat oldu diye facebooktan soğuduk şimdi sıra instagramda. ama instagrama yeni gelen sessize al özelliği ile başa çıkılabilir.
  • en sevdiğim instagram kullanıcısı tipidir kendileri. bazen canım sıkkın olur açarım bunların sayfalarını bakıp bakıp ana avrat küfür ederim sor a da halime şükredip kapatırım. en sevdiğim sayfa esilaliya hafsamina
  • "bugün kızım -pelinsuhandenazmeliscan- için at kestaneli kabak dolması ile tavuk yoğurtlu hindistan cevizi hazırladım" menülerini sık sık duyacağınız annelerdir.
hesabın var mı? giriş yap