şükela:  tümü | bugün
  • artık bizim aptal 80-95 kuşağını kapsayan instaanneler,
    bunlar anneliğin kitabını yazarlar o kadar çok bilirler ki zannederler ki milyonlar onu dinliyor, o dünyanın en güzel annesi:
    başlarlar fotolarla beraber saçmalıklarına:

“bengisu ilk başta emerken zorlandı, ama yılmadık önce gece uykularında zorlanıyordu eşim de bana bu süreçte destek oldu,

bak ben 1 yaşında çocuk nasıl davranılmalı kitabını okuyorum ananas berk’e siz de okuyun,

çükütay yemek yerken zorlandı ama biz ona sevmediği yemeği yedirmiyoruz böylece özbenliği gelişiyor oğlumuzun....

biricik oğlum çınar ağacı ile parka gittik diğer çocuklarla el ele tutuştu artık sosyal bir evlat benim oğlum ihihihi sosyalleştirin çoçuğunuzu anneler,

göteberk ile ilk deniz maceramız biraz zor geçti sudan korktu ama üzülmeyin anneler tuzlu su çok şifalıymış....
    ulan benim annem 30 yılı geçkindir anne bu kadar annelik taslamıyor.

sizi gören bekarlar evlilikten kocalar kocalıktan, bebeler bebeklikten ve hayattan soğuyor
    çünkü siz anne değilsiniz gösteriş budalası (bkz: instannesiniz.)
  • çok doğru bir tespit.

bir de bu malları takip edip anneliği bunlardan öğreneceğini sanan irsaliyesiz mallar var.
  • bunların sebebi cinsel hayatlarının ya da kadınlık duygularının kendilerine hissettirilmemesi diye düşünüyorum. çok uzak kaldılar belki de o yüzden hayatlarını böyle boş şeylerle geçirmekteler bence.
  • annelik her şeydir onlar için. bekarlar ve çocuğu olmayan insanlar bunlar için sakattır, ölüdür, kokan böcekten farkı yoktur. idare edilmesi gereken idare edemediğinizi de yanınızdan uzaklaştırmanız gereken tiplerdir.
    bunlara evlilikten bahsedince inşallah yaa sen de yaaa diye tribe giriyorlar ki geberiyorsun gülmekten.
  • çocukları olmadan önce dünyada hiç yokmuş gibi olan annelere gerçekten üzülüyorum. bir çocuğun annesi olmak elbette güzel bir duygudur ama o çocuktan önce sen zaten vardın. yerlisi yabancısı fark etmiyor, kantarın ayarı iyice kaçıyor. parklar; oyuncağını, yiyeceğini ve içeceğini paylaşmayan bencil çocuklarla dolup taşıyor. hele bir de ünlüsü ünsüzü,çocuğunu markalara peşkeş çekme derdiyken paylaşıma açık ve yardımsever çocukların yetişmesi mümkün olabilir mi?
  • herkes bi şekilde like uyuşturucusunun bağımlısı olmuş. artık kim nerden şansı yüksek ise orayı zorluyor. kimi bikinili foto ile yürüyor kimi diyar diyar geziyor bazısı squad peşinde yoga vs
    işte bu arkadaşlar da elinde ki imkanlar ile en verimli sonucu almaya çalışıyor. napsin doğum veya doğumlardan sonra bikinilik bı durum kalmayacak malum.
  • her boku paylaşan youtuberlar gibi çocuğun sıçtığını bile paylaşıyorlar
  • oğlum zikilettin 3 yaşında, göster bakiyim oglum instacilar görsünün 2018 versiyonudur.
  • maalesef yengemdir. kendisi bu hayatta en cok deger verdiğim insanlardan biri oz ablam gibi her zaman ama maalesef yengem ablam abartıyorsun instagram işini :-(