• anket sonucu sandım
  • bu organizasyon daha canlı olabilir. gelen isimler temposal olarak yerde çalan dj’ler. sonar’ın konsepti bu ama o kadar uzun süre aynı tempo insanları çıldırma noktasına getirir. 2-3 isim dışında high çalan yok. bu senede gitmeyeceğim organizasyon. zorluda bundan daha güzel etkinlikler oluyor. ayrıca o bilet parasına neredeyse 3 farklı konsere gidersiniz. ve daha yüksek kafalar yaşarsınız.
  • daha ilk gününden özellikle sonar club'ta yerlerin halkalı çöplüğüne döndüğü müzik festivali...

zengini de fakiri de avam olan bu millet, eğitilemez...
  • burayı narkotik bassa 2019 yılı hasılatını yapar yemin ediyorum.
  • matador ve modeselektor dışında bu sene çöp olan organizasyon. çevremde bilet alan herkes satmaya çalışıyor. şimdi gördüm ki ekşi'de de durum pek farklı değil

edit: kobosil seni unutmuşum kardeşim kusura bakma
  • ne olduğunu bilmiyorum ama 400 küsür tl lik biletleri 200-300 gibi rakamlara alabileceğimi duyunca biletini alasım geldiği etkinlik.
  • matador dışında güzel hiç bir şey barındırmayan festivaldi.

ana sahneyi arkadan beslemedikleri için, sahne önü ve arkasındaki 5 metrelik alanın gerisinde kalınca ses seviyesi yetersiz kaldı.

"türkiyenin en iyi elektronik müzik festivali" iddialı ve biletlerini aylar önceden, line-up açıklamadan fahiş fiyatlarla satışa çıkartıp, "early-bird bitti", "avantaj bitti" vs vs deme küstahlığında bulunanların sundukları line-up'da bir tek matador bekleneni verdi. gerisi maalesef fiyaskoydu.

ilave: fıçı bira 26,5 tl olmaz arkadaşlar. avm'de yapıyorsunuz organizasyonu, çayırda çimende değil. delirmeyin.
  • ak parti %43
    chp %39
    hdp %8
    iyi parti %8 olarak açıklanacaktır.

at fava bekle.
  • organizasyon başarılıydı. müzik olarak bana sert geldi biraz bu kadar ağır tekno çalacağını tahmin etmemiştim, bunda biraz gelen djler hakkında fazla bilgim olmaması da etkili herhalde. seneye gitmem sanırım çünkü bu müziğin bpm’i çok yüksek ve bana hitap etmiyor. ama sevene de saygım sonsuz zevkler, renkler...

kafes’teki vs saçma sapan organizasyonlara göre zorlu’da güzel iş çıkarmışlar. çok büyük bir aksaklık görmedim 2 gün boyunca. zorlu’daki eventler genel olarak gidenleri üzmüyor. bir tek bazı tuvaletlerde kabin kapılarını sökmeleri saçma. ama zorlu dışındaki bütün festival veya popüler dj organizasyonları büyük facia. asla para verilip gitmeye değecek şeyler değiller.
  • ilk isimler açıklanmış.

bicep, laurent garnier, henrik schwarz, matador, the field, dj stingray, octo octa, volvox, gazelle twin, haai ve george fitzgerald.

bana göre çok zayıf bir line-up var. fiyat/performans yapıldığında 200tl vermeyeceğim bir festival yolunda şu an. eric prydz vb gelmediği sürece (ki gelse bile saçma şekilde çok pahalı) bu güzelim festivali rant yüzünden sıradanlaştırmanın ilk adımları atılmış oldu. tebrik ederim.
hesabın var mı? giriş yap