şükela:  tümü | bugün
  • zorlu performans sanatları merkezinde 6-7 mart 2020 tarihlerinde yapılacak olan müzik festivali.

https://www.instagram.com/…ast/?igshid=q7eec4jzqra5
  • ayyy anket sandım ben bunu. sonar şirketi 2020 istanbul'u için bir anket yaptı sandım. festivalmiş. ahahaha. ay ne şaşkınım. ahaha.
  • ilk açıklanan isimler

(bkz: ben klock) (bkz: catnapp) (bkz: denis sulta) (bkz: dj python) (bkz: max cooper) (bkz: paula temple) (bkz: red axes) (bkz: skee mask) (bkz: steffi) (bkz: tzusing) (bkz: umfang)

edit: iyi hoş güzel dedikte 385 tl bilet mi olur be
  • valla kalan lineup releaselerde max 1 head 2 tane de mid level dj gelir.

geçen ay atina'da ilk kez sonar düzenlendi. tr'deki 2 sonar lineupını topla bi atina lineupı etmiyor. mabbas hala poz kessin bize. o bütçeyle de ses getiren, istanbul'a yakışan sonar kadrosu yapamıyosa gitsin studio'da istediği kadar 130 bpm çalsın bi halta yaramaz. geçen sene sonar'da prime timeda head diye çıkarttığı modeleselektör 2 ay önce bursa nilüfer fest'de çıktı:d

sonar atina 2019 lineupı da burda aha;

http://sonarathens.gr/en/2019/artists

edit: dediğim gibi 1 max (adam beyer) 2 tane de mid (löffler, oceans ori.) eklenmiş. hep aynı genrea bağlı kalmıcaz, hep ayndı djleri görmekten sıkılmadınız mı diyen mabbas yılda 8 kere tr'ye gelen löffler, red axes, max cooper ve ocenas orieantals'ı katmış kadroya:d neyse gidenler yine geçen seneki gibi merdivenlerde muhabbet ede de geçirir artık festi.
  • istanbul’a kaliteli eventcilik geldiyse mabbas vizyonu sayesindedir, bu gibi adamlara ihtyacımız var bu şekilde gömerek heveslerini kırmak yerine daha da teşvik etmeliyiz diye düsünüyorum, başımızdan eksik olmasınlar.
    lineup bana göre de diğer sonar’lara göre bayaaa zayıf kalmış görünüyor, gelen gruplar da basarılıdır saygı sonsuz da birbirmizi kandırmayalım diğer sonar lineup'ları ortadayken... tabii tr’de yaşadığımız da unutulmasın bu işler sadece parayla olmuyor.
    eleştrilere de açık olmalıyız ki her boku bildiğini sanan vasat bir tr dj'lerinden değilim çok şükür ki mabbas gibi bu camianın büyük isimlerine yağ cekmeme gerek yok; su lıneup'ı övemicem. benim değinmek istediğim lineuptan ziyade sadece bu event icin söylemiyorum her lansman sonrası gerek storyler yorumlar hortlayan gazcı bir tayfa var hep aynı sıfatlar çete gibiler amk. kendileri büyük ihtmal guest ya da yakın insan ilişkilerinden her evente beleşe girip sonra sosyal medyadan kerizleri düsürmeye çalışıyorlar
    ayrıca bu tayfanın whatsapp grupları mı var nedir bi yorumlar ateş volkan emojileri dedim noluyoruz avici mezardan çıktı çalmaya geliyor zorluya herhalde dedim ashdhdhjdg. bu yöntemle mekanlara insan çekmeye gerek kalınmasaydı keşke.
    kendilerinin yurtdışlarında hava ata ata paylastıkları festival event storyleri görüyorz lineupları.. sonra bize sunulan bu mu diye soruyoruz elbet, uyandık artık kardeşim yemiyoruz. thanks for information age
    yine de tr standarlarına göre başarılı ve kaliteli bir organizasyon olacağını düsünüyorum,
  • mabbas vizyonu ouw.
  • minimum sayıda bilet satıp 1 saat içinde early bird bitti hadi yeni fiyatları bekleyelim de iteleyelim size şimdi yavaş yavaş diyen “insanları bir nevi dolandırıp kandıran” bir organizasyon şirketine sahip zayıf line-uplı festivalimsi.

geçen sene 450 liraya çıkan final biletleri birilerinin avcunun kaşınıp, gözlerinin dönmesine sebep olmuş gibi gözüküyor.
  • bilet fiyatlarının uçmasıyla belki de dünya çapındaki en büyük alt-kültürlerden biri olan elektronik müziğin de kapitalizme yenik düştüğünü göstermiştir. çok üzücü be.
  • bu yıl sahnelerdeki sara nöbeti sebebi ışıklara karşı fotokromik kontakt lenslerimle* katılacağım festival. rahat rahat izlemek için sabırsızlanıyorum.
  • @sir isaac ne güzel anlatmış (bkz: #96630448)
    ulan milletin sonar'ına ne güzel adamlar gelir bizim line-up hep yerlerde.
    bilet de tabi 300'den aşağı değil.