şükela:  tümü | bugün
  • mesleği diş doktorluğu olan şarkıcı.
  • şarkıları arasında sözü sezer bağcan'ın olsa gerek bir yunan bestesi vardı. hay allah adında.
  • "hiç biter mi böyle bir sevda
    nasıl yapabildin sen aşkolsun
    beni bırakıp böyle yapayalnız
    nereye gidiyorsun?
    ne yaptım sevgilim söyle
    ne yaptım alındın
    suclular gibisin,gözlerin bir tuhaf bakıyor
    böyle miydin eskiden sen
    haline bak,ne var ne oldu..." gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.hoş parçaydı.
  • uzun zamandır ortalarda gorunmeyen bir hanim ablamiz.esasen kendilerini hayal meyal birkac kez hatirlarim cocuklugumdan kalma.ondan beridir ortalarda gorunmedi sanirim.gayet agir ve sakin tavri ile hanimhanimcik giyiminden sebepmidir bilmem tutmadi bu piyasada pek.
  • nereye gidiyorsun adlı şarkısının klibi yüzünden halası olan selda bağcan ile papaz olmuş eski şarkıcı. klibi açık saçık bulan selda, yeğenini tenki etmiş, yeğeni itiraz etmiş, yeğeninin babası ve selda' nın da kardeşi olan kişi de; sanırım savaş bağcan idi, " benim kızıma kimse karışamaz " babında açıklamalar yapmıştı. en azından gazeteler böyle yazmıştı.
  • "nihavent" adlı şarkısı çok güzeldir..tekrar tekrar dinlenir.
  • bir üzümler sarardı şarkısı nasıl böyle kıyı köşe kalır, nasıl klasikler arasına girmez ve nasıl tekrar tekrar çalınmaz anlamadığım değeri bilinmemiş sanatçılardan birisidir. müziği bırakmayıp her şeye rağmen devam etmeliydi...
  • tunalı hilmi caddesi'nde muayenehanesi vardı bir zamanlar. hala var mıdır bilemiyorum.
  • arada bir aklıma gelen nereye gidiyorsun şarkısı olmasa çoktan unutacağım şarkıcı. oysa ki iyi bir yorumcuydu. doksanların pek çok sanatçısı içinde hala şarkı icra etmeye devam etseydi başarılı olmaması işten değildi.