• "hiç biter mi böyle bir sevda
    nasıl yapabildin sen aşkolsun
    beni bırakıp böyle yapayalnız
    nereye gidiyorsun?
    ne yaptım sevgilim söyle
    ne yaptım alındın
    suclular gibisin,gözlerin bir tuhaf bakıyor
    böyle miydin eskiden sen
    haline bak,ne var ne oldu..." gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.hoş parçaydı.
  • tunalı hilmi caddesi'nde muayenehanesi vardı bir zamanlar. hala var mıdır bilemiyorum.
  • arada bir aklıma gelen nereye gidiyorsun şarkısı olmasa çoktan unutacağım şarkıcı. oysa ki iyi bir yorumcuydu. doksanların pek çok sanatçısı içinde hala şarkı icra etmeye devam etseydi başarılı olmaması işten değildi.
  • nereye gidiyorsun adlı şarkısının klibi yüzünden halası olan selda bağcan ile papaz olmuş eski şarkıcı. klibi açık saçık bulan selda, yeğenini tenki etmiş, yeğeni itiraz etmiş, yeğeninin babası ve selda' nın da kardeşi olan kişi de; sanırım savaş bağcan idi, " benim kızıma kimse karışamaz " babında açıklamalar yapmıştı. en azından gazeteler böyle yazmıştı.
  • doksanlardan aklimda kalan enfes sesli sarkici. bagcan kardeslerin uyelerinden biri. hos geldin guzel bebek adli bir sarkisi da vardir, acip acip kizima dinlettigim: https://youtu.be/hl__6pwdotw

not: su gibi yolun acik olsun'u, hatta komple albumu bir dinleyin siz.
  • bir üzümler sarardı şarkısı nasıl böyle kıyı köşe kalır, nasıl klasikler arasına girmez ve nasıl tekrar tekrar çalınmaz anlamadığım değeri bilinmemiş sanatçılardan birisidir. müziği bırakmayıp her şeye rağmen devam etmeliydi...
  • müthiş sesli bağcan kadınlarının rüya sesli olanı.

“su gibi yolun açık olsun.
    özgür ol...
    bırak tabiatın sesi seni sarsın.
    özgür ol...
    dene yanılsanda vazgeçme
    basamak taşların onlar
    seni sen yapacak olanlar... "
  • bugün radyoda tesadüfen ‘nereye gidiyorsun’şarkısına denk geldiğim, ilk önce asya’nın söylediğini düşündüğüm biraz araştırınca kendisine ait olduğunu bugün öğrendiğim kişidir.

çok küçüktüm demek ki aklımda asya söylüyor diye kalmış bu güzel şarkı. 90’lar şarkıları ne güzeldi diye yine düşünmeme ve gülümsememe sebep oldu. iyi ki çocukluğum böyle güzel şarkıları dinleyerek geçmiş.
  • mesleği diş doktorluğu olan şarkıcı.
hesabın var mı? giriş yap