• ya bu nasıl bir kıskançlıktır mesaj atmasını engelledim diye içine oturmuş başlık açmış shhshs deliricem.
    bunun için başlık açıp ben duygu özaslanı kıskanmıyorum diye haykırmak bilen bilir bu kıskançlığın en üst seviyesi.
    attığım mesajda bir cümlelik bir şey ordan neler neler çıkarmış ben duygu özaslan fanıymışım da yok onun ta kendisiymişim de aynaya bakınca kendimi beğenmiyomuşum da.

"sen şimdi aynaya bakınca kendini beğenmiyorsan ya" ne demek ne alaka ya gülmekten gözümden yaşlar geldi hahahajsjjskaka.

allah kahretsin zeka seviyemi de çok düşük bulmuş kalbim aşıırı kırıldı ablam ama benim adıma başlık açman hoşuma gitti o yüzden seni affediyorum.

not:duygu özaslan olduğumu anlaman ve foyamı ortaya çıkarman,seni gerçekten tebrik ediyorum bu zekayı ayakta alkışlıyorum.
    bu arada ateş ölçme aletlerinin beyin dalgalarımızı çalıp amerikaya ilettiğini de keşfeden kesinlikle sen olmalısın çünkü ikisi de aynı zekanın ürünü:-)
  • iıyy sonbaharkizi mi kendisini hiç sevmem entryleri zeka seviyesini gösteriyor ve ergen duygu ö. fanı ya da ta kendisi.
    ayrıca aynaya bakıp kendini beğenmiyor.
    salak bi şey işte ekşi de rastlarsanız yönünüzü değiştirin.
hesabın var mı? giriş yap