• hoşuma giderek dinlediğim ilk şarkı bu adama aittir. kral tv yoktu o dönemler. çekyatın kenarına yerleştirdiğimiz eski bir radyodan takip ederdik şarkıları. günde iki kere çalardı. ben de içerlenirdim dinlerken. balkona çıkar, karşı apartmandaki sarı saçlı kızın camda görünmesini beklerdim. şimdi o şarkıyı dinlesem çoğu ayrıntıyı hatırlarım. ama yapmak içimden gelmiyor. sanırım bu durumu da çoğu insan yaşıyor. anılar güzel olsa da, hatırası ağır geliyor.
  • deniz gozlum klibini izledikten sonra.ulan su saclari kestirse soyle guzel bi model yapsa bide canti giyinse azcik turkiyede o donemlerde herturlu yolunu bulurmus diye dusunuyorum. ama napicaksin onunda tarzi bu iste.oda oyle seviyo demekki.ama saci kestirse iyi olurmus..
  • şu an tv'de oylum ökten'de gördüm kendisini. ve kendisine buradan sesleniyorum. ben yaşlandım ya..sen ne yapıyorsun arkadaşım. ben bebeklik çağımdan yeni çıkmıştım sen ilk çıktığında. sinir oldum.
  • sesindeki hüznü çok sevdiğim şarkıcıdır kendileri. ama lütfen daha albüm yapmasın. eskileri bize fazlasıyla yetiyor.bir sen giderken daha fena olmazdı ama hayırlısı.
  • mankenlikten şarkıcılığa geçenlere örnektir.
  • her gece radyoda en az 2 kere çalınmazsa dünyanın sonu gelecek şarkıcı.* bitmiyor efenim, durduramıyoruz.
  • son klibi sensiz bu yaz, izlenesi dinlenesi olan sanatçı. şuradan ulaşılabilir: http://www.youtube.com/…x8yfzrufow&feature=youtu.be
  • yayınladığı son klibiyle, insana eski yaz aşklarını hatırlatan sanatçı.
  • yıllardır aynı şarkıyı söylüyor olabilir mi diye şüphe ettiğim dingin sarışın.
  • zamana meydan okuyan sanatçı. ben götü boklu bir bebekken de yüzü aynıydı, şuan kral tv'de klibinde de aynı adam. bir insan nasıl bu kadar senede yaşlanmaz!? bir hakan peker bir de bu yani...
hesabın var mı? giriş yap