şükela:  tümü | bugün
  • facebook hesabında "galatasaray taraftarı" ve "fenerbahçe s.k. >>>>>rekor için bütün listeni çağir !!!," gibi gruplara üye olduğunu gördüğümüz oyuncu. gençlerbirliği oyuncularının facebook'ta çılgın attığına da böylece şahit olmuş bulunuyoruz. (bkz: bruce djite) (bkz: james troisi)

bu arada çok teknik bir oyuncu.
  • bugün bursaspor'a 5-1 yenilen gençlerbirliği'nin tek golüne imza attı. ama o tek goldeki bitiricilik tüm alt yapılarda ders diye okutulsun istiyorum. yıllardır ilk kez kaleci ile karşı karşıya kalan bir türk futbolcusunun gözlerini kapatıp topu kaleciye nişanlamak yerine topun dibine tık diye girip kaleciyi çaresiz bıraktığına şahit oldum. umarım tesadüfen olmamıştır...
  • kendisine ilk güvenen isim samet aybaba olmuştu.o dönem epey iyi maçlar çıkarmıştı fakat thomas doll'ün gelişiyle birlikte hacettepe'ye kiralandı.tabiri caizse bir sezon orada pişti ve bu sene geri döndü gençlerbirliği'ne.bu sezon çok fazla maçta oynamamış olsa da yine de kendisine güvenilen maçlarda çok iyi performanslar ortaya koydu.özellikle oktay delibalta ile birlikte ortasahaya daha fazla yaratıcılık getirmiş oldular.henüz çok genç, kendisini geliştirmesi gerektiren çok konu var.özellikle fiziksel olarak daha da güçlenmesi gerekiyor.ha ayrıca fenerbahçeli diye biliyorum.
  • fuat çapa'nın hakkında; "şu ana kadar yurt dışındakiler de dahil olmak üzere çalıştığım oyuncular arasında en yetenekli olanı" şeklinde yorum yaptığı, bu sene her maç üzerine koyarak ilerleyen yetenekli orta saha oyuncusu. çok gösterişsiz ve temiz oynuyor aynı zamanda defans ofans ayırmadan her pozisyonda en doğru seçeneği hızlı bir şekilde buluyor. umarım böyle devam eder.
  • kisisel gorusume gore turk oyuncular icerisinde en yetenekli ve en gelecek vaadeden futbolcu. sergen yalcin ile selcuk inan kirmasi...
  • a milli takımın slovakya ile oynayacağı özel maç için ilk kez aday kadroya çağrılmış.
  • bu çocuğu alan takım orta sahada 10 (yazıyla on) sene gözü kapalı yerli bir isim oynatma şansına sahip olur. gerçi yüksek ihtimalle gençlerbirliği'nden direkt olarak yurt dışına transfer olacaktır. keşke beşiktaş'ımda görsem kendisini.
  • gençlerbirliğimin son yıllarda yetiştirdiği oyun zekası en yüksek ve fundamentali en yüksek futbolcu. bu transfer sezonunda daha tam gelişimini tamamlayamadan 4 büyüklerden birisine gidecek diye korkmaktayım. transfer sezonunun diğer bombası ise muhtemelen eskişehirspor'lu alper potuk ve samsunspor'lu kemal tokak olacaktır.
  • ismi fenerbahçe ve trabzospor ile anılmaya başlamış. hangi takıma giderse gitsin yeteneklerini sergileyecektir yine ama bir fenerbahce'li olarak bu kardeşi kesinlikle takımımda görmek isterim.

http://www.ntvspor.net/…ce-ve-trabzon-karsi-karsiya
  • fenerbahçenin ilgilendiği oyuncu. dün kupa finalinde aykut kocaman'ın takımla birlikte dönmeyip ankara'da kalması olası transfer görüşmesi için beni kıllandırmıştı. ama ankara takımlarından alınacak oyuncu kalmadı diyip bu fikri başımdan savurmuştum. soner'i unutmuşum.

şimdi bu arkadaş yetenekli olabilir belki de çok yararlı olacak takıma ama..

senin takımında alex var özer'i alıyorsun. hadi tamam alex gidince özer o mevkiye aday dedin aldın, kanatta da oynar dedin aldın.

daha sonra neden sezer'i alıyorsun. hadi diyelim özer yeterince aday değildi alex'in yerine o yüzden aldın 25 yaşındaki "genç" oyuncuyu, neden şimdi soneri alıyorsun.

özetle sezer ve özer gönderilmeyecekse alınmaması gereken ve alex'in mevkisinden ziyade daha geride oynayabilecek bir xavi modeline devşirilmesi gereken oyuncudur.