şükela:  tümü | bugün soru sor
 • avukattır.bilindiği gibi partinin tabanında değil,tavanında ve siyasetle çok fazla alakası olmayan seçmen kitlesi tarafından pek tanınmıyodur.siyasetle az çok ilgili insanlar tarafından tanınabilirliği yüksektir.o dönemde yerine aday gösterilen ümit özgümüş ise o dönem sanayi odası başkanı olması sebebiyle daha popülerdi ve bu sebeple de soner çetin o dönem genel merkezin kararıyla adaylıktan geri çekilmiştir.
 • mart 2014 yerel seçimlerinde chp nin adana büyükşehir belediye başkan adayı olması ihtimali çok yüksek olan avukat. rakipleri kimler peki bakalım; aday adayları arasında kulislerde herhaltıyedimdoymadım aytaç ve hangipartiyeyamansam zihni'nin isimleri geçiyor.
  halk arasında sevilen bir şahsiyet olması ve karşısında kendi ünüyle yarışacak kadar temiz ve dürüst bir aday gösterilmemesi nedeniyle adana chp seçmeninin aday olarak görmek istediği kişidir bence.
  parkta bahçede kahvede otobüste kulağımıza gelenler bunlar efenim.
  bu arada akp nin adana büyük şehir için gösterdiği aday da halk arasında tanınan ve sevilen biri değil. (bkz: abdulah torun.)
  şimdiki ceyhan belediye başkanı hüseyin sözlü ise mhp nin büyükşehir adayı. bu üç aday arasında chp soner çetini aday göstermediği takdirde şans büyük ihtimalle hüseyin sözlüden yana görünüyor.
  adanadan gönüllü muhabiriniz saygıyla sundu.
 • çukurova belediyesi adaylığına kaydırılmış. büyükşehir için fazla deneyimsizdi, iyi olmuş.
 • mart 2014 yerel seçimlerinde chp'nin çukurova belediye başkan adayı. bilmeyenler için belirtmek lazım, çukurova ilçesi adana'da chp'nin en güçlü olduğu yer, kendisi büyük ihtimalle seçilecektir. geçen seçim kendisine yapılan ayıptan sonra adana büyükşehir belediye başkanlığı adayı gibi riskli bir yer yerine çukurova seçilmesi çok güzel olmuş.
 • sms trollüdür... kesinlikle sms trolünün önde gidenidir...
  trollün allahıdır kendisi... zerre iplemediğim mesajları allahın her günü telefonuma göndererek spamın tillahını yapıp beni kendisinden tiksindirmiş şahsiyettir... ne işe yaradığı belli olmayan para sömürmek için adaylığını koymuş gereksiz adamlardan bir tanesi daha...

  telefon numaramı nereden buldun ve beni rahatsız etme hakkını nereden buluyorsun daha bunun farkındalığında olmayan bilinçsiz adamın önde gideninden belediye başkanı olmayı bekliceksek daha çok sikilecek bu ülke halkı...

  bana ne lan oyumu aday olduğun yerde bile kullanmıyorum ne zırt pırt mesaj atıorsunuz bana ...

  memleket iq özürlü yemin ediyorum...
 • bilgi birikimine saygi duyulasi, kaliteli bir adamdir. klasik politikaci anlayisindan farkli duzgun, bilgili, kulturlu insandir, sanirim belediye baskan adayi olmus, umarim kazanir ve ulkede boyle kaliteli siyasetcileri gormek mumkun olur.

  kendisi hakkinda akp ve akp'nin sosyal medya troll'leri pkk'li diye haber cikarip yalan haber yayip manipulasyon yaymakta. (bkz: rte'nin imralı zabıtlarını kabul etmesi) olayinda goruldugu uzere kimin pkk'li oldugu net anlasilmakta.
 • chpnin kalesi olan (bkz: çukurova) ilçesi adayıdır.seçilme olasılığı %99.99 dur.kendisi avukattır.gayet iyi bir siyasetçiye benziyor.amatör sporlara ve halk oyunlarına verdiği destekle biliniyor.

  son bir kaç gündür kendisi hakında mhp adayının "öcalanın avukatıydı" tarzında yalanlar atarak oy almaya çalışması numarası işe yaramayacaktır.çünkü kendisi yaptığı açıklamayla ömründe ne ocalanı görmüş ne de bir davasını almıştır.
 • %45 oy alarak (bkz: çukurova) belediye başkanlığını kazanmıştır
 • su siralar adananin en eski ve yeşil parklarindan birisini katletmekle övünebilecek kadar yetersiz bir o kadar da itici olan belediye basganı.

  doğal park adinda adananin en merkezi ve yeşil parklarindan birisini jurrasic park olarak değiştirip icerisine cesitli dinozorlar v.s tema park konsepti oluşturmaya calismaktadir.

  madem boyle bir park yapacaksin . madem adananin bir dinizor açığı var neden bunca bos bos duran arazi varken ne diye 20 25 yillik ağaçları kestin?

  bu saatten sonra eger chp, kendisini herhangi bir yerde muhtar adayi bile yapsa bir daha ebediyen benden oy alamaz.
 • her fotoğrafında çok büyük bir iş başarmış gibi gülen belediye başkanıdır. belediye başkanı olduğu bölgenin yolları tarladan biraz daha iyi gerçi adana yollarının yüzde sekseni böyle ama en azından anketlerde türkiye' nin birinci belediyesi olmayı hak etmiyor. o da hangi anketse artık anlamadım.