şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir albümü ve bir de klibi olan ama ünlü olamayan şarkıcı. tarıkın yeni albümünde gümbür gümbür şarkısı dahil olmak üzere birkaç * şarkının daha söz ve bestesini yapmıştır.
  kendisiyle bir zamanlar aynı apartmanda oturmuşluğum da bulunmaktadır. mansur arktan boşalan daireye yerleşmiş ve kısa bir süre komşuluğumuz da olmuştur. mansur ark kadar canayakın olmamakla beraber kibar ama biraz utangaç bir kişiliğe sahiptir kendileri.
  umarım birgün hakettiği yere gelir derim burdan.
 • son zamanlarda çıkan nerdeyse tüm güzel pop şarkılarının altında ismi bulunan şahıs.
  en son olarak;
  (bkz: bu böyle)
 • son bombası murat dalkılıç'ın la fontaine şarkısıdır. adam yazıyor abi, hem de çok mis yazıyor. tebrik, takdir ve teşekkür ediyorum.

  sözlerini yazdığı bilindik diğer şarkılar ve söyleyenler;

  tarık “gümbür gümbür”,
  berdan mardini “annem kızıyor”, “aşka nezaket”
  demet akalın “ mantık evliliği ”
  sibel can “anladın sen onu”
  murat boz “ uçurum”, “her şeyi yak” , “sallana sallana”, “iki medeni insan”
  murat dalkılıç “ kasaba”, “la fontaine”
  gönen “vesile”
  sertab erener “ bu böyle”
 • harika bir şarkı yapmış, geri sayımı başlatmış, son bombasını kendi patlatacak olan kişidir.

  www.sonersarikabadayi.com
 • kendisinin hit parça bestecisi olmasını ilk olarak bbg tarık, ikinci albüm* çalışmalarında anlamış, bestelerini kullanmış fakat o zamanlar pek dikkat çekmemişti. piyasaya bomba gibi düşmesi şüphesiz ki geçen yılki* murat boz'un seslendirdiği "uçurum" parçasıyla oldu ve ondan sonra geriside geldi bir çok hit çalışmaya imza attı. özellikle sertab erener'in "bu böyle" parçası büyük çoğunluk tarafından beğenilen bu yaza damga vuran bestesi oldu. bakalım on yıl önce çıkardığı ilk albümüyle başarısız olan soner sarıkabadayı, besteci kimliğiyle yakaladığı başarıyı buz single'ıyla yakalayabilecek mi? daha parçayı duymadım ama bence çıkışını yorumcu olarakta sürdürecek gibi geliyor.
 • ikinci sezen aksu vakası demek için çok erken lakin şimdiden dillere pelesenk olmuş birsürü şarkısı bile olması, onu özel biri kılar kanısındayım. inşallah hep böyle güzel besteler yapmaya devam eder.
 • sonunda beni dinleyen biri çıktı diye düşündürüp beni sevindiren şarkı sözü yazarı, besteci. hep söylüyorum; bu topraklarda slow parça eylülden önce tutmaz, hareketli parça da kışın çıkarsa heba olur ara yerde diye. bu adam da slow bir parçadan oluşan buz adlı single'ını yaz aşklarının bittiği, eve dönüşlerin yaşandığı, melankolinin tavan yaptığı eylül ayında çıkarmıştır. iyi bi klip çekerse herkesler de dinler bu şarkıyı.

  bu iş böyle arkadaş, bunun halkla ilişkileri var, pazarlaması var, reklamı var... müzik de bir sektör yani... öyle yanına mankeni alıp sortie çıkışında televole'lere yakalanmakla olmuyor.
 • 2002 yılında kara adında vasat bir albüm çıkarmış olan besteci.
 • mustafa ceceli'nin yakın zamanda çıkması beklenen albümünde iki adet şarkısı bulunacakmış. pek ala, pek...

  edit: bir tane yer aldı. belki diğeri diğer albümedir. söz konusu tek şarkı için (bkz: şarkı).