şükela:  tümü | bugün soru sor
 • soner yalçın'ın, sanki tartışma esnasında deniz çakır'ın yanındaymış ve şahit olmuş gibi taraflı bir senaryoyu kaleme alıp, deniz çakır'ı aklama, şikayetçi olan kadınları ise yerme çabasına düştüğü yazısı.

  olay yargıya intikal etmişken, henüz daha ne olduğu, nasıl geliştiği bile belli değilken nedir bu deniz çakır'ı aklama telaşı? kimsin sen? hakim misin, savcı mısın yoksa deniz çakır'ın avukatı mısın?

  velev ki başörtülü kadınlar bara gidip içki içtiler. sana ne? içkili mekanlara başörtülüler giremez diye bir kaide mi var? girer ve kafasına göre takılır, ister içki içer ister çay içer. öylesine aptalca bir algı oluşturulmaya çalışılmış ki; güya başörtülüler hem içki içilen bir mekana giriyor hem de içki içilmesinden rahatsız oluyorlar! allah allah işe bak sen. muhtemelen deniz çakır'ın sarhoş, sağa sola çemkiren ve tacizkar tavırlarından rahatsız olup yerlerini değiştirmişler. aklı evvelin biri de bu yazıdan hareketle (bkz: barda bira içilmesinden rahatsız olan başörtülüler) şeklinde bir başlık açmış. yav he he.
 • halk yapılan zamların altında ezilirken,koyulan vergilerle kendi bir yiyor devlet beş yiyorken,zengin daha zengin fakir daha fakirleşirken çokta umrumda olmayan aklama çabası.
 • --- spoiler ---
  muhtemelen deniz çakır'ın sarhoş, sağa sola çemkiren ve tacizkar tavırlarından rahatsız olup yerlerini değiştirmişler.
  --- spoiler ---

  olay yargıya intikal etmişken, henüz daha ne olduğu, nasıl geliştiği bile belli değilken nedir bu türbanlı bacılarımızı aklama telaşı? kimsin sen? hakim misin, savcı mısın yoksa türbanlı bacılarımızın avukatı mısın?
 • salaklıktır.

  aklanacak biri varsa orada iftira aran diğer gereksiz siyasal islamcı tiplerdir.

  deniz çakır zaten suçlu değil ki
 • kısaca, koskoca cumhurbaşkanı'nın ''kadın kavgası'' ile vakit kaybetmemesini salık vermiştir.memleketin ''açlık'' gibi daha önemli problemleri olduğunu hatırlatmıştır.
 • ben yanlış mı anladım,türbanlı kadınlarımız isterse içki içilen ortama girebilir mi deniliyor,yoksa anlayamadım mı?türban neden takılır?
 • bu haber ilk islamcıların gazetelerinde çıktı. herkes deniz çakır sarhoşken türbanlılara hakaret etti dedi. bunu diyenler savcı mıydı, hakim miydi? onlara da bu tepkiyi verdin mi sayın amına koduğum?
 • ulan gerizekalı aktroll kadın suçlu değil ki aklanmaya çalışılsın.

  gereksiz bir çabadır.
 • sacma sapan bir 28 subatci islamci goygoyu. soner yalcin arastirmaci gazeteci ve deniz cakiri aklamasina gerek yok. gercekleri halka anlatmanin neresi kotu. alistiniz yalanlara tabi, garip geliyor size. kabatas yalancilari sizi.

  (bkz: barda bira içilmesinden rahatsız olan başörtülüler)