şükela:  tümü | bugün
 • 1985 doğumlu g. koreli aktör.

  26 yaşında koskoca adam olmasına rağmen bebek yüzüyle 20'den bir gün bile büyük görünmemektedir. (ha şimdi diyeceksiniz bütün çekikler öyle... değil ablacım, valla değil. bi cha seung won'a, kim nam gil'e, won bin'e bakın, bi de bu çocukcağıza bakın; farkı göreceksiniz.) iyi aktördür cungki'miz; jang geun suk, lee min ho ve yoo ah in'le birlikte kore'nin bu aralar en çok yıldızı parlayan gençlerindendir. kendisine âşık olmak için sungkyunkwan scandal izlemeniz yeterli... daha fazlasını isterseniz buyrun: (bkz: many a little romance) (bkz: tree with deep roots) (bkz: obstetrics and gynecology doctors) ve rol aldığı yapımların en ünlüsü, kendisinin en figüran hali için: (bkz: a frozen flower)
 • şimdilerde sesang eodiedo eobsneun chakan namja(nice guy) isimli dizinin boşrolünde yer almakta olan güney koreli aktör. sungkyunkwan scandal'da zaten bir çok insanın dikkatini çekmişti, şimdi bu rolle iyice popüleritesini arttıracağa benziyor.
 • şekere bandırılmış bir diğer güney koreli oyuncudur. son dönemlerde nice guy ve a werewolf boy ile ününe ün katmış, oynamadığı tv reklamı kalmamıştır. kore’de yapılan bütün anketlerde birinci gelmektedir. yani herkes bu çocuğun yanağından makas almak ister, ağzını yüzünü mıncırmak ister ne bileyim gıdısından öpmek ister falan. benim de yeni gözdemdir. kalbimin güneş gören, yeşillikli bir köşesinden yer kapmıştır. 28 yaşındadır ama insanın 28 demeye dili varmaz zira şu tipe, şu şirinliğe, şu ağza burna 13’den fazla rakam verilmez, kurtarmaz.
 • askerlikle birlikte 4 yıllık ara sonrası şu aralar yeni dizisi ile (bkz: descendants of the sun) ortalığı toz dumana katan, muhteşem bir gülüşe ve ses tonuna sahip güney kore'li oyuncu. muhtemelen bu dizi hayatında bir dönüm noktası olacak kendisinin. tek korkum yakın zamanda kendisini diğer genç aktörler gibi çin piyasasına girebilmek için abuk sabuk çin dizilerinde oynarken görmek.
 • zamanında geçirdiği kaza yüzünden sporu bırakmak zorunda kalmış güney koreli oyuncu.

  özellikle nice guy 'da oyunculuğunu bizlere kanıtladıktan sonra her şerde bir hayır vardır diye düşünmeden edemiyor insan.
 • descendants of the sun ile hayatıma giren yakışıklı. bunca zamandır izlemediğime şu an hiç pişman değilim. zira aklımda uzun bir süre bu dizideki asker haliyle ve en olgun haliyle kalsın istiyorum! bebek suratlı lakin bu dizideki rol kesişiyle gerçek hayatta da kesin böyle yaşıyor bu adam diyorum. şirinlik muskası! allah'ım kore'ye gitmem için bir sebep daha çıktı...
 • yaşı yaşıma uygun bir koreli bulmuş ve tam kore'ye iltica etmeye hazırlanırken evlilik haberiyle hiç de sarsılmadığım koreli aktör. gelinimiz song hye kyo olunca ve malum dizi descendants of the sun'da çok yakıştırdığım için yabancı yere gitmedi diyerek teselli buluyorum. umarım kalıcı olur aşkları.
 • (bkz: a werewolf boy) 'daki oyunculuğu kesinlikle izlenmelidir. aynı zamanda film, ağır dram içerir. gene de izlenmesini tavsiye ederim.