şükela:  tümü | bugün
  • the secret of kells'in yönetmeni tomm moore'un yeni filmi. renkler, çizimler yine muhteşem. bu filmini henüz izlemedim ama animasyon dünyasındaki tek düzelikten cıkıp bize böyle filmler kazandırdığı için kendisine müteşekkir olmalıyız diye düşünüyorum. keşke sinemada izleyebilsek.

http://www.youtube.com/watch?v=hgbxwt8km5q
  • alt yazısının çıkmasını geçtim, malum ortamlara bile düşmemiş animasyon. oysa oscar'a da aday olmuştu.
    the secret of kells'i sevmiş biri olarak heyecanla bekliyorum.
  • sonunda malum ortamlara düşmüş animasyon. artık alt yazı bekliyoruz.

edit: yaklaşık yarım saat önce tr alt yazı düştü.
  • cok guzel bir anne anlatisi, asiri yorgunluktan en heyecanli sonuc bolumunde uyuyakaldim, sonra uyanip tekrar izledim ve agladim. masal kitabi etkisi yaratmis, cok guzel cizmisler, cok guzel cok.
    :') mutluluk gozyaslarimi kendilerine armagan ediyorum.
  • muazzam bir film. tomm moore the secret of kells'in üstüne koyarak daha da güzelini yapmış.

doğuda kaguya, batıda saoirse
  • tomm moore'un kendini aştığı film. mükemmel.
  • irlandalıları, kültürlerini, efsanelerini çok severim. lisa hannigan dinlemeye bayılırım. the secret of kells'de de olduğu gibi yine bir irlanda efsanesini, masalını kelt müziğiyle harmanlayıp bize sunmuş harika animasyon. teşekkürler tomm moore.
  • konu, çizim ve müzikleriyle (özellikle dance with the fish ve the song) mükemmel olan animasyon.
  • bu nedir arkadaş? olmaz olsun böyle film. ağla ağla gözlerim lemur gözlerine döndü. bunu izleyeceğinize gidin kilolarca soğan doğrayın. en azından buzluğa atar, yemeklere kullanırsınız.
  • ahhh bu çok güzeldi. zaten uzaktayım özlem de var. ah çok ince çok duygusal. hani animasyon severim oturup kızımla izlerim de. ama bu akşam onsuz izledim. çocuk için değil belki belki sadece büyüklere olan masallardan biri. ama çok güzeldi. ne güzel bir seçim oldu be gözüm.
    hele de ısırgan otlarının yaktığı bacakları için getirdiği otlar. hele de ben'in onun için daldığı sular. ne güzel bir çocuksun sen fok kız. hele şarkın. özlediğimi hatırlatıyor şimdi.