şükela:  tümü | bugün
  • önceki adı weightless olan, 17 mart 2017'de vizyona girecek terrence malick filmi.

http://www.indiewire.com/…-release-date-1201760632/
  • bol müzikli, şarkılı bir film olacak gibi görünüyor. zaten set fotoğraflarında rooney mara'yı, val kilmer'ı, ryan gosling'i gitar çalarken görmüştük. cast enfes. zaten filmi merak etme nedenim sadece hayvani castı. zira malick'in son filmlerini pek sevemedim. oyunculara odaklanmayan, perdenin-nehirlerin vs oyuncudan rol çaldığı-daha fazla göründüğü yeni sinemasını sevdiğimi söyleyemem. muhtemelen tarzını bu filmde de devam ettirecek; knight of cups'ta olduğu gibi en fazla 3-4 oyuncu görünecek, diğerlerine saniyelik planlarla yer verilecek. evet, malick için doğa ilk filminden beri çok önemli ama tree of life'a dek filmlerinde senaryo vardı. tree of life'tan sonra senaryo yazmamaya ve oyuncuları önemsememeye başladı. mesela knight of cups'ta christian bale dışındaki oyuncuları çok az gördük.

bu arada bale bu filmde yer almayacak galiba. ondan bahsedilmemiş haberlerde. ya çok az görünecek, ya da zaten az olan sahneleri çöpe atılmış, o yüzden görünmeyecek. başroller rooney mara, michael fassbender, ryan gosling ve natalie portman'ın. cate blanchett, haley bennet, benicio del toro, val kilmer'ı kısa bir süre görebiliriz. fassbender şeytani bir karakteri oynamış. film de austin müzik festivali'nde geçip iki aşk üçgenine odaklanıyormuş.
  • çok sağlam isimlerin bulunduğu film :

benicio del toro, christian bale, cate blanchett, natalie portman, ryan gosling, haley bennett, michael fassbender, rooney mara ...

bütün bütçeyi oyunculara mı vermişler nedir.

detaylı bilgi
  • herkesin bahsettiği gibi rüya gibi casta sahip bir tarrence malick filmi.

michaelcığımı* frank'den sonra tekrardan şarkı söylerken görürüm diye umuyordum ama gözümden kaçmadıysa sanırım öyle bir şey yok. yapımcıyı oynuyormuş sanırım. ayrıca yanlış okumadıysam bir adet florence welch kedisi içeren filmdir. on saniyeliğine bile olsa görülecekse yine filmi heyecanla beklemek için sebeptir.

fragmanın atmosferi beni baya içine çekti, umarım tüm filme de yansımıştır. heyecanla bekliyorum.
  • what is ryan doing sorusuna adeta doğal bir cevap olarak, sessiz bir tepki olarak doğmuş ryan gosling dayımızın* ifadesizce araba kullandığı bir film kötü olamaz diyor ve 400m düz adamlık yarışında yine zirvedeki yerimi koruyorum.
  • vay amk bıkmadı millet şu sorunlu aşk üçgeni filmlerinden, aha fragman,

https://trailers.apple.com/…dependent/song-to-song/

eved.
  • ne zaman hakkında bir şey okusam ya da izlesem closer geliyor aklıma, aşk dörtgeni falan böyle alengirli durumlar.
    bir de 4 başrol ve hepsi bir içim su bu insanların, dünya güzelleri falan, çok kıskanıyorum:/
  • fragmanı izlerken bu kesin terrence malick filmidir dedim. öyleymiş.
  • imdb puanı şu an için 7.0 olan filmdir. metascore'u da çok iyi değil. buyrunnn

beklentilerimizin yüksek olduğu bir gerçek. bu kadroya bu puan sanki düşük mü ne ?