şükela:  tümü | bugün
  • sayfasına bakarak politik görüşünün ne olduğunu çok rahat anlayabileceğiniz suser.

yukarıdaki, karakter yoksunu ak troll'e sözlük yönetiminin acil bir şekilde müdahale etmesini rica ediyorum.
  • yalancı ve iftiracı bir yazarımsı.ciddiye alınacak bir model degil.
  • özel mesajdan hidi gil itilirdiyim yazan aciz komik oğlan hahah.
    bir de nickaltıma gelip ''lokasyon verdim hadi bekliyorum bakalım'' yazmış. bedellici bir oğlan olduğu için yazdıklarım ağrına gitmiş berkecan'ın haha. ulan 2 entry üstte zaten açık adresim var, adam olan tenezzül etmez böyle şeylere.
    işte bakın bu herif 30 yaşında ve böyle zavallılıklara tenezzül edebiliyor. gölgesinden korkan aciz bir adam ama bir şekilde o ezik, korkak ruhunu tatmin etmesi gerekiyor, tatmin yolu da internet tabii ki.
    devlet baba bu oğlanların parasını almakla en iyisini yapmış. bunları askere alıp ne yapacaksın askerlik erkek işi.
  • sözlük duyarcısı bir fularlı.

emma stone'un soyadı gibi taş olması başlığını açtığım için (bkz: emma stone) diye başlık olması, (bkz: bunun için neden başlık açılması) diyip "ah kanzuk ah" diyen bir tip. neden? çünkü kendisi mükemmel. eleştirdiği konuyla alakalı kendisinin şu entry'sine bir göz atın diyor ve ah kanzuk ahh diyorum. pink floyd başlığı yoktu o sırada, kusuruna bakmayın.

başkasını eleştirmeden önce dön kendine bir bak bir dahaki sefere. olur mu aslanım? not: 86'lı bir abin.
  • seviyesiz.. küfürbaz.

bu gibiler uçmalı. toplumdan soyutlanmalı. gerçi klavye delikanlısı oldugu için sokakta bu düşüncelerini küfürlerini pisliklerini sergileme cesareti gösteremiyordur.

ahlak ve edeb yoksunu.