şükela:  tümü | bugün
  • sayfasına bakarak politik görüşünün ne olduğunu çok rahat anlayabileceğiniz suser.

yukarıdaki, karakter yoksunu ak troll'e sözlük yönetiminin acil bir şekilde müdahale etmesini rica ediyorum.
  • yalancı ve iftiracı bir yazarımsı.ciddiye alınacak bir model degil.
  • özel mesajdan hidi gil itilirdiyim yazan aciz komik oğlan hahah.
    bir de nickaltıma gelip ''lokasyon verdim hadi bekliyorum bakalım'' yazmış. bedellici bir oğlan olduğu için yazdıklarım ağrına gitmiş berkecan'ın haha. ulan 2 entry üstte zaten açık adresim var, adam olan tenezzül etmez böyle şeylere.
    işte bakın bu herif 30 yaşında ve böyle zavallılıklara tenezzül edebiliyor. gölgesinden korkan aciz bir adam ama bir şekilde o ezik, korkak ruhunu tatmin etmesi gerekiyor, tatmin yolu da internet tabii ki.
    devlet baba bu oğlanların parasını almakla en iyisini yapmış. bunları askere alıp ne yapacaksın askerlik erkek işi.
  • (bkz: weeaboo)
  • bir tane tecavüz iddiası oldu diye türkiye cumhuriyetini kötüleyen insanları kışkırtan ülkemizi yaftalayan bir yazar.
  • şeker bir yazar arkadaş.
  • bu ruh hastası hdpkklı mesaj atarsa engelleyip görmezden geliniz.
  • kadir mısıroğlu hayranı bir yazar. yatmadan önce sohbetlerini dinlemeden uykuya dalamıyormuş.
  • sapyoseksüelin yalnızca zekadan hoşlandığını iddia eden ve bunda da ısrar eden biri. kendisi için buraya üç tane anlam bırakalım, belki öğrenir. onun dışında cehaletinin doğruluğu konusunda ısrarcı bir cahil, engelleyip geçmek gerek.

1. wiktionary: a person who is sexually attracted to a person's intellect or mind before appearance.
    2. collins: a person who finds intelligence to be a sexually attractive quality in others.
    3. cambridge: a person who is sexually attracted to intelligent people
  • dayanaksız boş boş yazan bir yazar.