şükela:  tümü | bugün
  • ülkemizin nadide güzellikteki mature kadınlarındandır. bu içi boş bir iddia değil. gerçekten öyle. songül karlı yaşında olup da bu kadar diri bir vücuda sahip çok ama çok nadir kadın var ülkemiz sınırları içerisinde.
  • 25.03.2018 günü kendisini dinlemek zorunda kaldığım kadındır. eskiden sesi nasıldır bilemem ama an itibariyle bitmiştir.
    şöyle ki dün saat 21 ile 22 arasında trt müzikte yavuz bingöl'ün sunduğu söz ve müzik programını dinledim (annem izlerken ben de telefonda vakit geçiriyordum). öyle bir şarkı söyledi ki "bu kim lan" tepkisini koydum o kadar kötü idi sesi.
    hani şimdi diyebilirsiniz ulan sen kimsin ki kadının sesinin kötü olduğunu söylüyorsun haklısınız da güzelim hey onbeşli türküsünü yorumlamasını görseniz ne demek istediğimi anlarsınız hadi onu da anladım da kendisini türkcü diye tanıtan kadın türküde geçen "fistan aldım endazesi onyediye" sözlerini nasıl becerdiyse "fistan aldım en tazesi onyediye" diye söylemiştir (3 kere de tekrarlamış en taze olarak ki ben mi yanlış duydum acaba diyip anneme de teyit ettirdim). kısacası tez zamanda sahnelerden uzaklaşması (en azından uzaklaşmasa da görebileceğimiz mesafede olmasın) dileğiyle...
    edit: bi baktım da katletmiş türküyü bir de sözleri itibariyle oynamaya yer verilmemesi gereken türküde nasıl da oynuyor hanımefendi ...
  • arif erdem denince akla gelen ilk insan
  • reklam arasında sütyen giydiren kıskanç kocası 20 trilyon parasını hiç etmiş. yeni program yapar da bize arif'i aratır mı ki?
    aslında youtube'da kendi kanalını açsa o parayı rahat çıkarır.
  • aaaah ah
  • sene 2019 4k sutyensiz videolar bekliyoruz.
  • muhteşem bir vücuda sahip sanatçı.
  • meydanı hatice diye saçma sapan birine bırakıp sevenlerini kahreden sanatçı.

eskiden kalite vardı arkadaş.