şükela:  tümü | bugün
 • senelerce adını alekspu olarak bildiğimiz street fighter - guile hareketinin reel ismi.
 • bir quo vadis şarkısı.
 • street fighter 2de guile'ın projektil 1 özel hareketi.
 • bir fizik terimi, bir neslenin ses hızını geçtiğinde çıkardığı ses...
  örnek olarak uçaklar tam kalkı$ yaparken yele tam ili$kisini kestiği anda çıkan ses, herkes de uçağın kuyruğunun yere çarptığını zanneder gülerim bi güzel...
 • ses sür'atini asan bir cismin meydana getirdigi patlama sesi.

  uçak hizlandikça, uçagin ön kismindaki ses dalga cepheleri birbirine yaklasir, arkadakiler ise birbirinden uzaklasir. mach 1 hizinda üst üste gelen dalga cepheleri, üst üste bindikleri yerde yoğunlaşarak tek ve büyük bir şok dalgası haline gelir. o şok dalgasını da biz patlama sesi olarak duyarız.
 • (bkz: sound barrier)
 • ulan $aka midir nedir bilemiyorum ama 11 yil aradan sonra birle$en kiss'in yeni albumunun adiymi$. set halinde olacak sanirim, icinde yeni bir adet yeni album, bir adet klasikler albumu, bir adet de buenos aires konserinden bazi $arkilarin oldugu dvd olacakmi$.

  $u an halay cekiyorum, hell yeah!! diyorum, bagirarak i just wanna soyluyorum...
  http://www.billboard.com/…xclusive-1004003766.story
 • 6 ekim 2009 tarihinde piyasaya surulecegi aciklanan kiss albumu. heyecanla bekliyoruz...
 • 11 yıl aradan sonra ortalığın amına koyacak kiss albümü. psycho circus'un ne denli gelmiş geçmiş en iyi hard rock albümü olduğunu düşünürsek bu albüm de bi final niteliğinde ve aşmışlığında olacaktır. kiss elemanlarının-tanrılarımın- daha önce belirttiklerine göre albüm klasik kiss dediğimiz eski usül şarkılarla bezeli olacak ve saf rock n roll olacak, herşey analog olacak, amfilerin homurtusunu ciğerlerimizde hissedebileceğiz; tıpkı psycho circus gibi.
  gönül isterdi bi ace frehley tanrımız da grupla olsaydı ama buna da şükür. peter criss'i de isteriz ama dayım iyi yaşlandı, bi ayağı çukurda gibi...

  you wanted the best you got the best; ne zaman olmadı ki hacım ne zaman olmadı ki...

  edit: albümün kapağı ise rock and roll over'ın kapağından hallice ve mükemmel...

  http://img27.imageshack.us/img27/2558/largec.jpg

  aha da track list:

  1. modern day delilah
  2. russian roulette
  3. never enough
  4. yes i know (nobody's perfect)
  5. stand
  6. hot and cold
  7. all for the glory
  8. danger us
  9. i'm an animal
  10. when lightning strikes
  11. say yeah

  aha da paul ile gene'in görüşleri:

  kiss' gene simmons says, "sonic boom may be the best new record we've done since destroyer! it is rock and roll over meets love gun. the world's biggest retailer had better get ready for the hottest band in the world and hire more cashiers before october 6th!"

  stanley continues, "through all of the albums that are considered our classics, we tried to always find ways to give our fans extras that went beyond just the music. besides our making the best kiss album in decades, walmart has made it possible for us to include a bonus cd with 15 of our most famous songs and an additional live dvd, shot during our recent concert in buenos aires. so in every sense, sonic boom is the ultimate return to classic kiss form. you wanted the best, you got the best!"

  ayrıca http://www.kissonline.com/ sitesini ziyaret edip modern day delilah'ı ufacık da olsa dinleyip irşad olabilirsiniz..
 • harika olmuş kiss albümü.. sololar, besteler, davullar, gitar tonlarının sertliği felan mükemmel.. bu eskiye dönme işini en iyi kiss becerdi bence.. albüm tam old school havasında, herşey analog, slow şarkı yok, kalite üst düzey..

  tommy thayer hiç sırıtmamış aksine ace frehley gibi çalmış soloları.. gene simmons'ın sesi bi garip geldi ama yine de harika şarkılar söylemiş albümde.. paul stanley'nin sesi de hafif kırılmış gibi olmasına rağmen gayet kuvvetli, love gun albümünü hatırlattı bana.. eric singer'ın sesine zaten hayranım ki all for the glory adlı şarkıyı söylemiş ve o da aşmış güzellikte bi şarkı, o kadar güzel ki inanın gözlerimden yaş geldi..

  elinize sağlık kiss amcalar. özellikle paul stanley ve gene simmons 60 yaşına geldiniz ama hala mükemmelsiniz..

  gelmiş geçmiş en iyi hard rock grubunun en iyi albümlerinden birisi, dinleyin ve dinlettirin diyorum.. 10 üzerinden 10'luk bi albüm..

  say yeah..

hesabın var mı? giriş yap