şükela:  tümü | bugün
 • yeni yazarlardandır ve badimdir. kadına bakış açısını sevdiğimdir.
 • sevgi dolu bir yazardır. sevgisi kendini aşmaktadır.
 • muhabbetini çok sevdiğim yazar. birçok güzel özelliği içinde barındıran, bir an önce tembellikten kurtulması için en içten dileklerimi ilettiğim güzel kişi.
 • türk sözlük camiasında vecd ile karşılık bulacağını düşündüğüm tarihi yazar.

  yaklaşık 3 yılı aşkın bir süre boyunca avare sözlük adlı, çoğunluğunu; berduş, serseri, tinerci, it kopuk diye tabir edilebilecek, reel hayatta yanlarına dahi yaklaşmaktan imtina edeceğimiz potansiyel tecavüz zanlısı mütlif yazarların teşkil ettiği bir oluşumda yazarlık görevini ifa ettim. naçizane düşüncem, bu sorumluluğun üstesinden layıkı veçhile geldiğim, dönüp geriye baktığımda bu zorlu vazifeyi muvaffakiyetle hulul ettiğim yönünde.

  bu durum muvacehesinde, 3 yıl boyunca elde ettiğim tecrübemi; çok daha saygın, muteber, mukaddem bir camia için istişara sunmak, takdir edersiniz ki çok da haksız ve karşılığı olmayan bir emel değil.

  kameti uzatmadan sadeti yinelemem gerekir. gavad sözlük yönetiminde söz sahibi olmaya,3 yıl sonunda hasıl olan ervendime binaen gavad sözlük yazarlarının sözlük içerisindeki hal ve hareketleri üzerinde kural koyucu, muktedir bir pozisyona suud etmeye talibim.

  velhasılıkelam birinci adlı vicdan, merhamet, şefkat, alın terine itibar gibi insanı insan yapan hasletlerden herhangi birine dair en ufak bir delalet taşımayan, kalbindeki habaset suretinde zuhur etmiş bir insan müsveddesinin değil hulki bey müstear isimli muhterem, mecdine sual olunmayacak, muvakkar büyüğümün emri altında takayyüd etmeye talibim.

  değerli büyüğüm hulki bey; halisane hislerle beyan ettiğim naçizane emelime ulviyetinize yaraşır, fâhimane bir yaklaşım göstereceğinizi umuyor, derin tekrim ve hürmetlerimle şahsınızı selamlıyorum.