şükela:  tümü | bugün soru sor
  • pek yakında sözlüğün ikinci versiyonunu çıkaracak olan yazılım firması. bir de soru-cevap scripti yapıyorlar.
  • backend'de işe yaramaz sözlük scripti yazmış olan freelance çalışanların kurduğu hede.

hotlinklere '#' gibi simgeler ekleyip, url'lerin sonuna eklenen tag sebebiyle seo'nun ağzına etmişlerdi. şimdi durum nasıl bilmiyorum.
  • bitirme projemi yaparken grubumla yazdığımız kodların neredeyse hepsini kayıt etme şeklimiz.

(bkz: sonkod)
    (bkz: sonkod1)
    (bkz: sonkod2)
    (bkz: artık gerçekten son kod)
    (bkz: bu son kod)
    (bkz: sonkoddd)
    (bkz: ensonkod)
    (bkz: ensonkod122)
    ...
  • işin ilginç yanı aylar önce kendilerine mail attım ve scripti almak istediğimi söyledim. kendileri bana scriptin güncellendiğini güncel haliyle almamın daha uygun olacağını söyleyip satmamışlardı.

dolandırıcı olduklarını düşünmüyorum. büyük ihtimalle güncelleme sırasında ya yazılımcıların arasında bir sıkıntı yaşandı ya da kodları yedeklemediler ve tüm çalışma silindi.

sonuç olarak scripti alanlara geçmiş olsunlar diliyorum. umarım düzgün bir sözlük scripti piyasaya girer. çok geç kalındı çünkü.
  • onlarca müşterisini sözlük scripti yaptık güncelleme gelecek ayağına mağdur edip hiçbir şekilde geri dönüş ya da açıklama yapmadan ortalıktan uzaklaşan deniz gölbaş ve tolga brandt isimli iki çocuğun başında olduğu sözde web ajansı.

bir üyenin şikayeti üzerine r10.net'den süresiz banlandılar. parasını kurtaran kurtardı kurtaramayan üstüne soğuk su içti.