şükela:  tümü | bugün
 • ankara-tunus caddesinde flat'in yanına açılmış butik otel. http://www.sonnohotel.com/
 • modern sabahlar ekibinin mekanı gaga manjero'nun ev sahibi olan otel.
 • sabah kalvaltısını 8'de başlatabilen otel
  gece gaga manjero ekibi hazırlıyormuş filan
  haklısızınız da
  ankara turistik bir şehir olmadığına göre gelenler işe güce bürokrasiye geliyor

  8'de kahvaltı mı başlatılır allasen.

  8 la bu
 • güzel, keyifli bir butik hotel. gönül rahatlığıyla rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. yeri de, çalışanları da çok hoştur. odaları mükemmel değilse de yeterince iyi.

  karşısındaki tint cafe'yle anlaşması var, sonno'da konakladığınızı söylediğinizde yüzde 10* indirim yapıyorlar. haberiniz olsun.
 • dün akşam sanırım 3'üncü kez konakladığım güzel otel. sonno harika bir otel değil ama çok keyifli bir yer kesinlikle. oda servisi olmamasına rağmen gecenin yarımında rezervasyonu arayıp meyve bulabilir miyiz buralarda diye sorduğumuzda, hemen altındaki ve artık kahvaltıları da servis eden ot'tan meyve tabağı yolladılar odaya ve sabah çıkış yaparken bu tabağın sadece 10 lira olduğunu görüp şaşırmamızı da sağladılar.

  hizmet konusunda bir eksikliklerini, bu konaklamamda da görmedim. ankara'da şehir merkezine yakın bir yerde konaklamak isterseniz sonno dışında herhangi bir oteli tercih etmeniz anlamsız.

  aralıklarla reklam yapıyormuşum gibi görünüyor belki ama hak ediyorlar.

  bu arada tint'le olan anlaşma bitmiş, artık altında ot olduğundan sanırım. sonno hakkındaki iyi fikirlerimi ot hakkında korumam pek mümkün değil ama. çok acemice işleyen bir yer; barda çalışan iki kişinin kavgasını dinlerken hafif ter dalgaları eşliğinde kahvaltımızı ettik.

  kısaca sonno asla pişman etmez, ve fakat ot kötü bir restoran.
 • ankara'ya gidislerimin guzel yanlarindan biri. herseyiyle evim kadar rahat hissettigim yerlerden biri. otellerde cok konaklayan biri olarak personeli bu kadar guzel bir otele hic rastlamadim. fakat keske ot hic acilmasaydi. eski restoraninin sakinligini cok aratiyor.
 • konum olarak süper. fazıl say da bu gece sonno'yu tercih ettiğine göre bir sebebi olmalı.