şükela:  tümü | bugün
  • 2009 sensinde çekimlerine başlanan disney channel imzalı gençlik dizisi. başrollerini demi lovato ve sterling knight paylaşmakta.

    ekleme: disney channel'ın açıklamasına göre 3. sezonda demi lovato'suz ilerleyecek olan dizi. lovato'nun içerisinde bulunduğu kişisel ve fiziksel sorunlardan ötürü inzivaya çekilmeyi istemesi ve rehabilitasyon merkezine gitmesinin ardından sonny with a chance dizisinin 3. sezondan sonny'siz ilerleyeceği haberleri de medyaya yansıdı. dizinin senaryosunu daha çok 'so random' üzerine kurmayı planlayan walt disney, lovato'nun kendisini hazır hissettiği an dizi setine dönmesi konusunda da açık kapı bırakmış bulunmakta.

    söylenen bir diğer dedikodu da sterling knight'ın da 3. sezonda yer almayacağı üzerineydi fakat disney, bu haberi yalanlayarak knight'ın 3. sezonda gayet de bulunduğu açıklamasını -yaptı.
  • demi lovato'nun diziden ayrılması sebebiyle isminin so random olarak değiştiği dizi.
  • güzel şeyler çabuk bitiyor. şimdi disney'in böyle dizileri yok. çocuklara gitar çalmayı, şarkı söylemeyi, sanatı teşvik eden bir dizi yok artık. ikinci sezonu biraz konudan sapsa da ilk sezon gayet başarılıydı. "falling for the falls" en güzel bölümüdür. tatlı diziydi. artık yok.
  • 2009-2011 yılları arasında çekilen disney dizisi. ülkemizde sonny'nin yıldızı olarak bilinir. sonny munroe (demi lovato) isimli sıradan bir genç kız, bizim çghb ayarında komik skeçlerin yer aldığı ne tesadüf (so random) programda rol alma hakkı kazanır. bununla birlikte wisconsin'den hollywood'a taşınan sonny'nin hayatı değişir. burada setin şımarık kızı tawni (tiffany thornton), her zaman uçlarda takılan setin miniği zora (allisyn ashley arm) ve niko ile grady denen tuhaf ikiliyle aynı ekibi paylaşır. programın en büyük rakibi ise mackenzia şelaleleri (mackenzie falls) adlı dram dizisidir. genelde o dizisinin ekibiyle sürtüşürler. o dizinin başrol oyuncusu ise kendini beğenmiş, oynadığı diziyi hayatının içerisine sokmuş chad dylan cooper (sterling knight) denen sarışın bir gençtir. sonny ve chad ilk başta sürekli kavga etseler de büyük aşklar nefretle başlar misali dizinin ortalarına doğru çıkmaya başlarlar ve disney dizileri içerisinde en sevimli çiftlerden biri olurlar. sanırım daha sonrasında kavga edip ayrılıyorlar ve chad barışmak için uğraşıyordu.

    dizinin açılış şarkısı so far, so great'i de dizinin başrol oyuncusu demi lovato seslendirmiştir. 2 sezon 47 bölümden oluşan dizinin ardından, diziye konu olan so random programı ayrı olarak başlamıştır.