şükela:  tümü | bugün soru sor
 • milliyet in yeni uygulaması. 5n1k tarzı, kısa, öz ve reklamsız şekilde haberleri konu başlıkları altında paylaşıyor.
 • haberleri takip etmek için kullandığım uygulama. ismi ve logosu dışında falsosu yok ama ismi gerçekten rezalet. sonra ne oldu ne mk? çok mu düşünmüşler acaba.

  masaüstü web sitesi de vardır: https://www.sonraneoldu.com/
 • sol frame'de görünce umutla tıkladım. daha önce verilen bir haberin sonrasında ne olduğunu söyleyen ve ilgili haberi paylaşan bir oluşum sandım.

  haber okuyoruz. üç gün, beş gün, bir sene. sonrasında ne olduğunu bilmiyoruz. şöyle örnek vereyim:

  -bir yerde yangın çıkıyor. kontrol altına alındı. sonra ne oldu?yerine hangi otel yapıldı?
  -adam karısını bıçaklıyor. geniş çaplı arama başlatılıyor. sonra ne oldu?
  -x kişisi abd ziyaretinde bulunuyor. sonra ne oldu?

  suçlular yakalanıyor mu verilen cezalar ne? serbest bırakıldıktan sonra gündem olan suçluların tekrar alındığını biliyoruz. aynısı büyük küçük her olayda yapılabilir.
  yanan ormanlara dikilen otelleri ifşa edersin. orada organizasyon yapan şirketten kaçamağa gelen iş adamına kadar boykotunu edersin. otelde kamp yapan takımın belki özür dilemek zorunda kalır belki.

  sayın basın mensupları yaptığınız haberlerin peşini bırakmayın lütfen. merak ediyoruz sonra ne oldu?
 • bir soru. başkaları kadar kendimize de sormuyor muyuz bu soruyu? birine bir şeyler anlatırken farkettiğimiz detaylar daha karşıdaki sormadan kafamızda çınlatmıyor mu bu soruyu? bu soru değil mi daha hiçbir şey olmadan kafamızı kemiren...olan şeyler güzel değilse bu soruyu sormasınlar diye kaçınmıyor muyuz herkeslerden? bir sürü başka şey var da işte...
  sahi ne oldu sonra?