şükela:  tümü | bugün soru sor
  • eksi sozluk misafir odasinda alfabetik olarak bir sonraki yazarin basligina yonlendiren tus/link.
  • dünün en beğenilen entry'leri içinde ilerlemeden sorumlu devlet düğmesi.

(bkz: >)
    (bkz: >>)
  • yıllardır kendi anlamından farklı bir anlam yüklememişken az önce son raki olarak okuduğum ve bir süre ne alaka şimdi bu burada ya? diye düşündüğüm komut.

o son rakiyi içmeyecektim.
  • debe'yi okurken çok işe yarıyor da mobilken bu butona tıklayacağıma sürekli reklamı açıyorum.

başakcım ben günlük reklam tıklama kotamı doldurdum, birazdan morhipoda 49,90 tl ye satılan beşiktaş formasını da alıcam söz. siz de şu reklamları daha makul bi yere koyun lütfen. bak reklam almayın demiyorum, hobi olarak yine alın.
  • ben bunu yeni fark ettim. daha doğrusu ve komiği, fark edene kadar arada gözüm çarpıyordu ve bunu bir nick sanıyordum. özellikle çok kısa karakterli nicklerden ziyade bu öne çıkıyor. 'hallah hallah, şuna bak leyn!? debe'ye entri üstüne entri sokmuş, iyi yazıyor herhalde kereta' diyip profilini görme hevesiyle tıkladım da hatta bir iki. ama sayfa başka alemlere açıldı. dedim refresh yaptı herhalde browser. gene aymadım. meğer yeni next tuşu imiş. şapşirik ben \o/
  • [ama (öyküm) söylediğim kadar kötü olsa bile, yaşamın bana sunduğu altın fırsatı heba edecek kadar kötü olamayacağını söyledi.
    "hem artık o öykü geçmişte kaldı," diye devam etti sözlerine, "şimdi önemli olan bir sonraki."] gabriel garcia marquez - vivir para contarla

(bkz: sonrası), sonradan