şükela:  tümü | bugün
 • jon schaffer'in bir solo projesiymiş efendim. henüz şarkıları dinlemedim ama yazılanlara bakılırsa political republican power metal olduğu konusunda şüphelerim var.
 • dinledikten sonra varılan sonuç:

  iced earth'ün karakteristik cıncıgıcıgıcıncıgıcıgıcıgıcın rifflerinden uzak ama yine de ritmik ve oldukça heavy metal tadında rifflerle dolu bir albüm olmuş, bu açıdan son dönem avrupa power metaline benziyor. solo gitar arka planda ve vokaller yamulmuyosam jon schaffer'in (yani o kadar da muhteşem değil - ortalama). tüm bunlar şarkıların ilerleyişinin öne çıkmasını sağlamış ve schaffer eskiden beri başarılı bir şarkı yazarı olduğundan sonuç güzel denebilir.

  sözlere hiç girmiyorum, we the people surround them sonra tenhada sıkıştırırız filan gibi laflar var çünkü. duymazdan gelin daha iyi.
 • zamanında abd'nin ırak'ı işgalini sonuna kadar destekleyen, "orda bizim liberty'mizi koruyo aslan ciyay joe'larımız!!" diyen cahil cühela con şefer'in zeitgeist falan izliyip aydınlanmasının ardından çok fena gaza gelip tek başına giriştiği projesi. baba dünya çapında büyük bir hareketlenme başlatıp abd hükümetini devirmeye kasmakta. koyu bi republican olduğu apaçık ortada olan jon amca'nın bush zamanında diil de obama iktidarında bu devrim ayaklarına yatması da hiç şaşırtıcı diil tabii. neyse kendi gibi başka redneck'leri de uyandırsın bakalım biraz faydası olur belki.. ayrıca internet düşmanıydı önceden, şimdi vlog kaydedip youtube'a göndermeyi bile öğrenmiş. sözkonusu örgütlenme ile ilgili mesajları şu adresten izlenebilir: http://www.youtube.com/user/sonsoflibertychannel

  ha temadan uzaklaşıp müziğine değinecek olursak; "brush-fires of the mind" isimli albüm fena diil, akılda kalıcı parçalar yazma konusunda bi sıkıntısı yok zaten taze devrimci abimizin. her bişeyi de kendisi kaydetmiş, davul çalmayı bilmediği için onu da bilgisayarına programlatmış. sonuçta oldukça melodik, koy arabada dinle, hükümet devir tarzı bi albüm çıkmış işte.

  godspeedsin seni bay şefır.
 • kuzey amerikalı britanya kolonilerinin, büyük britanya'dan bağımsızlıklarını ilan etmeden önce kurmuş oldukları bir topluluktur.
 • history channel'in yeni dizisi... amerikan devrimini anlatacakmış, 25 ocak'da başlıyor... baş rolünde de ben barnes var!...

  (bkz: izlenir ki bu)
 • açık ara önerilen dizidir. 3 bölümlük ilk sezonu an itibariyle sona ermiştir. britanya imparatorluğu ile hakim oldukları amerikan kolonilerinin arasında olanlar konu edilmiştir. başrolün sam adams olmasına karşın george washington, benjamin franklin bile filmde harika bir şekilde işlenmiştir. izlenilesi history channel dizisi.

  history channel'dan yeni bir vikings beklemiştim ama bir buçuk saatlik üç bölümle, hem sevindirdi hem üzdü.
 • ingiltere'den* bir rock grubu. klasik rock/hard rock icra etmekte.
  (bkz: new wave of classic rock) projesinin bir parcasi.

  web siteleri: sonsoflibertyband.com
hesabın var mı? giriş yap