şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • ankara'da bisiklete binmekle ilgili bir sıkıntısı var ama hadi hayırlısı..
  • güzel kafalar yaşayan bir yazar.
    kendine güveni yüksek. ama itici bir güvene sahip.kimsin nesin ki? sorularına sık sık maruz kaldığına eminim.cevabı 40 yaş üstü menapoza girmek üzere bir kadınım olan sorulara.üzücü.
    menapoz öncesi sözlükle konuşması, sözlüğü günlük olarak görmesi, ''adet oluyorum ben hala'' sevinçlerini nick altında yaşaması ise acı.
    acıdığım tiplerden. acıyınca yazmasını istiyor insan.
  • yazarların başlıklarının altına entry girip sonra silen enteresan kişilik. sileceksen entry girme, yazacaksan silme.

ağır psikolojik sorunları olup, bunu duygusal manipülasyon kamuflajı altında sakladığını düşünüyorum.
  • tam yazacağım bir gülme geliyor...

tam bir ekşici piç dersem tanım cuk oturur.

çay içelim.
  • takip etmek, okumak bir zevk bu insanı.
    siyasetin kiri pası yok entrylerinde. ınsan olmanın, vicdanli olmanın, kadın olmanın adaleti, vicdanı var. gündemden kararmis gözlerimizi kamaştırıyor ve daha net bakmaya çağırıyor. ıyi ki var. ıyi ki yazıyor.
  • yazdıklarını severek okuduğum yazar.
  • kalemi güzel, ruhu güzel. varlığı ile gönülleri fetih eden. kendiisine sonsuz sevgilerimle...
  • şimdiye kadar gördüğüm en güzel nick olabilir bu. hiç bir şey talep etmeyen, istemeden veren bir nick. şimdiye kadar kendisine saçma sapan şeyler yazanları ne kudurtmuş bilmiyorum ama bu nicki görmek bile baştan insanın kalbini bir yumuşatıyor. nitekim öyle nick altında güzelleme yapan biri de değilimdir. zaten kendisini de tanımıyorum, birkaç entrysini okudum, biraz yılmaz özdil'lik yok değil :)

yine de kendisi de içten birine benziyor bundan sonra takip etmeye karar verdim bakalım.
  • atanamamış psikolog.
  • "otur yazdıklarını oku yetmezse favorilediklerini oku, iyi ki var" yazacaktım kaybolmuş. umarım tez zamanda döner.

hesabın var mı? giriş yap