şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (#66484148) akıl tutulması yaşayan bir yazar.

  edit;

  ozel mesajla baslik altindaki entryleri sildirmek istiyor simdi de. bir nevi nihat dogan sendromu. sinirle yazilmis taciz ile soyledikleri. gercek dusunceleri degilmis guya. sen burada durdukca bu entry de burada durucak ki senin nasil bir taciz savunucusu oldugunu bilsin insanlar. umarim o enteylerin ekran goruntulerini de eklerler buraya.
 • (bkz: engelle)
  (bkz: başlıklarını engelle)

  sonuç : kafa rahat..
 • taciz savunucusu bir suser. siki var diye kendisini üstün zannediyor ciddi ciddi.

  yallah arabistan'a.
 • çok önemli bir konuya parmak basmıştır:

  --- spoiler ---

  sistem, seksi ucuzlatıp hatunların çabalarını boşa çıkardığı gerekçesiyle hayat kadınlarıyla sekse sonuna kadar karşı çıkıyor çünkü direk amacınıza ulaşıp rahatlamak yerine sizin tonlarca para harcamanız sistemin işine geliyor. neden her buluşmanızda en az 50-60 tl para harcayıp, tüm özel günlerinde hediye almak ve yol parası vs. vermek yerine 100 tl'ye iyi bir seks yapıp rahatlayasınız ki? sırf evliliğe giden yolda sistem bok gibi para kazanıyor. çark böyle dönüyor. bir de evlendikten sonraki masrafları, özellikle çocuk olduktan sonraki masrafları düşünsenize. evli insanların hayattaki temel amacı aile kurumunu devam ettirmek ve çocuklara, eşe bakmak oluyor. durmadan para harcanıyor. yazık, günah kardeşim. sen parayı sokaktan mı topluyorsun? her gün işe gitmek için en geç 07.00'de kalkıp çoğu zaman kahvaltı dahi yapmadan koşturarak işe gidiyorsun. akşama kadar bir sürü salağın ağız kokusunu çekiyorsun. iki el tutup hoş söz duyacağım, diye tripler yemeye, kezbanın tekinin kahrını çekmeye değer mi be kardeşim?
  --- spoiler ---
 • şahsım adına güzel dileklerde bulunmuş yazar. sağ olsun. marifet bizde değil, bakan gözde. kendisi de hoş sohbet, güzel bir insan. *
 • çakma skeptico.
 • hapı yutmuş yazarlardan. badimdir, yerinde ve güzel tespitleri vardır.

  şu tanımında söylediği "hello kitty külodu giymeyin" tavsiyesi yüzünden dün gece iyi güldüm.

  sahi dostum hello kitty külodunun suçu ne yahu?
 • (bkz: #67261916) entry'sine bakıp da "dur bi' dakka ya, bu adam meğer sadece 250 gram peşinde değilmiş" demeyecek olan var mı? kendisini canhıraş şekilde eleştirenlere çağrımdır: ilk taşı günahsız olanınız atsın.

  antifeminizmin gerekçelerini ve zaruretini görmeden, red pill'in pragmatik toplum ihtiyaçlarına cevaben geliştiğini anlamadan sonsuzluk ve bir gun badimi yorumlamaya çalışanların ulaşacağı yer hep çıkmaz sokak.

  zekasına, enerjisine, inançlılığına, çalışkanlığına, doğruyu arayan ruhuna bayıldığım badim, iyi ki tanımışım seni.
 • kezofeminizmi bitirmeye ant içmiş badim.

  bir de hello kitty düşmanı olmasa tam olacak. *
 • nesli tükenmekte olan bir ataerkilgillerden biri.