şükela:  tümü | bugün
  • açık arttırma olayının tersi. açık ihale tarzı bir yer.

siz oraya "hacı bana 500gb hdd lazım" diye ilan bırakıyorsunuz, satıcılar "bende var 100 lira, bende var 80 lira, bende var 90 lira" diye mesaj atıyorlar. size en uygun olanın alıp çıkıyorsunuz.

mantık olarak güzel bir site, ancak her online alışveriş gibi dezavantajları da yok değil.
  • bitik site, hiç bulaşmayın, zaman kaybı.
  • parayı alıyorlar, kargo margo yok. yakında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım burayla alakalı. 1 gün içinde kargolamazlarsa 50tl için elimden geleni yapacağım.
  • ip tv dolandırılarının buluşma noktası.
    ürünler için yapılan yorumlara asla güvenmeyin hepsi fake.
    buradan iptv90 diye bi satıcıdan 200 tl civarında bi paket aldım hiç bir şeyi düzgün seyredemeden 15 gün sonra kanal listesine ulaşamaz oldum. siteye ürün için yorum yapmak istediğime dair defalarca başvurdum bütün başvurularda aldığınız ürüne satın aldıklarımdan ulaşabilirsiniz diye otomatik mesaj atıyorlar.
    kesinlikle bulaşmayın.
  • paranız üzerinden para kazanmak adına elinden geleni yapan site. siz satışı mesai saatleri dışında ve online teslimat ile yapsanız da mesai başladığında "aynı gün ödeme yapmıyoruz." derler.

sonraki gün geldiğindeyse mesai saati başlarında gelmesi beklenen ödeme gelmez de gelmez. hah bir de müşteri hizmetleri servisi re-za-let. en az 7-8 saat sonra cevap geliyor, o da şansınız yaver giderse. telefonla ulaşmak mümkün değil zaten.

işim bittikten sonra bir daha asla uğramam.

edit: 4 saat evvel gönderilen ödeme hâlâ bankadaymış. birkaç saat sürebiliyormuş bankadan bankaya transferler. uluslararası para transferi yapsanız gelmişti be.