• dolandırıcıların fink attığı, kesinlikle uzak durulması gereken bir online alışveriş sitesi.
    sitenin destek kısmından yazınca da, destek, mesajınızı direkt satıcıya iletiyor, dolandırıcı satıcı hakaret içeren bir mesajla geri dönüş yapıyor.
    bunu sistemin destek kısmına yazında da yine mesajı satıcıya yönlendiriyor sistem otomatik olarak ve yine hakaret içerikli mesajlarla karşı karşıya kalıyorsunuz.
    kısacası leş bir platform, paranızı çöpe atmak istemiyorsanız uzak durun.
  • bitik site, hiç bulaşmayın, zaman kaybı.
  • açık arttırma olayının tersi. açık ihale tarzı bir yer.

siz oraya "hacı bana 500gb hdd lazım" diye ilan bırakıyorsunuz, satıcılar "bende var 100 lira, bende var 80 lira, bende var 90 lira" diye mesaj atıyorlar. size en uygun olanın alıp çıkıyorsunuz.

mantık olarak güzel bir site, ancak her online alışveriş gibi dezavantajları da yok değil.
  • paranız üzerinden para kazanmak adına elinden geleni yapan site. siz satışı mesai saatleri dışında ve online teslimat ile yapsanız da mesai başladığında "aynı gün ödeme yapmıyoruz." derler.

sonraki gün geldiğindeyse mesai saati başlarında gelmesi beklenen ödeme gelmez de gelmez. hah bir de müşteri hizmetleri servisi re-za-let. en az 7-8 saat sonra cevap geliyor, o da şansınız yaver giderse. telefonla ulaşmak mümkün değil zaten.

işim bittikten sonra bir daha asla uğramam.

edit: 4 saat evvel gönderilen ödeme hâlâ bankadaymış. birkaç saat sürebiliyormuş bankadan bankaya transferler. uluslararası para transferi yapsanız gelmişti be.
  • 100 tl değerinde netflix hediye kartını 105 tl'ye satmaya çalışan site. bir şeyler yanlış kesinlikle.
  • entrylerde belirtildigi uzere pek de alıcıları sallamayan site. biz buradan iptv aldık. aslen bu siteden alma niyetimiz yoktu, arkadaşın önerdiği satıcı bu siteden bir linkle satışı yaptı. satici (bkz: digitalshop) satışı yapip parasini aldiktan sonra ve biz yayin alamadiktan sonra mesajlarda bizi sallamaya başladı.
    firmaya yani sonteklif.com sitesine attığımız mesajlarda da otomatik yanitlar dışında cevap alamadık pek.

o yuzden ne digitalshop isimli saticiya ne de siteye bulasmayin derim ben.

bu arada nosunu isteyene verebilirim, kaydedin ki baska isimlerle de karşınıza çıkmasın.
  • etbis bilgileri.

sonteklif yazılım ve bilişim teknolojileri limited şirketi
    aşağı kayabaşı mah. gökkuşağı iş merkezi 16/1 niğde - türkiye

mersis no: 0774066843000001

vergi no: 7740668430
  • zincirleme dolandırıcılık sitesi. ip tv satışlarına aracılık edip komisyon alıyorlar. firmanın merkezi kıbrıs ama izmir de bir adres belirtmişler. egm ve maliye bakanlığına şikayet etmekte fayda var, zira faturasız satış yapıyorlar.
  • ip tv dolandırılarının buluşma noktası.
    ürünler için yapılan yorumlara asla güvenmeyin hepsi fake.
    buradan iptv90 diye bi satıcıdan 200 tl civarında bi paket aldım hiç bir şeyi düzgün seyredemeden 15 gün sonra kanal listesine ulaşamaz oldum. siteye ürün için yorum yapmak istediğime dair defalarca başvurdum bütün başvurularda aldığınız ürüne satın aldıklarımdan ulaşabilirsiniz diye otomatik mesaj atıyorlar.
    kesinlikle bulaşmayın.
hesabın var mı? giriş yap