şükela:  tümü | bugün soru sor
 • berlin potsdamer platz'da bir adet bulunan*, adi üstünde sadece sony ürünlerinin sergilendigi/satildigi, en yeni ürünleri bulup, sony'deki gelismeyi takip edebileceginiz mekan.

  4 katlidir. ilk katinda son cikan ürünler/yenilikler, ikinci katinda video kameralar/ laptoplar, ücüncü katinda televizyon, ses sitemleri, gibi ev icin donanimlar, 4. katinda ise playstation bölümü ve muzik cdleri bulunur.

  berlin'den tasinmasi gündemdedir* *
 • hemen yakınında amerika tarzı bir alışveriş merkezi * ve tam ortasında bir fıskiye havuzu, pahalı cafeler ve imax 3d sineması bulunan dev yapı.. bence berlinin amerikan düşünce yapısıyla yeniden inşa edilmesini simgeler gibi potsdamer platzın tam ortasında durmaktadır.
 • efendim buranın ortasında gündüz serçelerin kabara kabara yıkandığı masum bir çeşme vardı.ta ki bir gece sinemaya gittikten sonra gözümdeki tüm imajı değişti;bir baktım ki kişi imaxe girdiğinde o çeşmenin altına girmiş oluyor ve tavana baktığınızda cam zeminin üstündeki suyu ve ardından çatıyı görüyorsunuz.sonra o çelik konstrüksiyonun üstündeki kanatlar da renkten renge mi giriyor lila,mavi,yeşil derken sürekli tepeye bakar oluyorsunuz.çok etkileyici bir manzara,kesinlikle fotoğraf makinasıyla gidilmesi gereken bir mekandır.bunun yanısıra alman teknolojisinin ve sonynin tüm teknik karizmasının gözümden silindiği mekandır da.gittiğim sinemada film* kopmuştur.amma velakin telafi için verilen bedava patlamış mısır fişi pek çok kişinin yanında bira da almasına sebep olmuş;böylece sinemadaki herkes filmin devamında çok eğlenmiştir.
 • halka açık ve ücretsiz internetin inanılmaz ama gerçek bir şekilde 11 mbit/sn ile sağlandığı yerdir. ülkemde 32 kb/sn için yüklüce ytl verirken burada beleşe 150 kb/sn görmek üzücü.
 • kanyon leventin projelendirilirken esinlenildiğini düşündüğüm mekan.
  etrafta kucağında laptoplu bir sürü insan görmek mümkündür.
  içinde film museum berlini barındır.
 • icinde lindenbrau adinda ozellikle kendi uretimleri olan bugday birasi ni icebileceginiz bir mekan var.siselenmis bugday biralariyla alakasi olmayan mukemmel bir bira.bir bardak kesmez derseniz 1.5 litrelik surahide de getiriyorlar.biraz daha da ekonomik oluyor.(10 euro)
  http://linden-hopfinger-braeu.de/…ndex.php?lang=eng
 • soğuk savaş sonrası berlin'in simgelerinden. tam da duvarın geçtiği yerde konumlanmış, modern mimarinin en başarılı örneklerinden olmasının yanında berlinale'nin de önemli mekanlarından biridir.
 • forum istanbul'da bulunan sony center'ın - avrupa elektronik isimli sony yetkili satıcısı - sony vaio vpcea4s1ew model laptop için verdiği kdv dahil fiyat 1939 tl, yanında laptop çantası hediye ediyorlar..

  teyit etmek için 0212 640 37 37 aranabilir..

  ancak aynı ürün kanyon'da bulunan sony center'da kdv dahil 1815 tl, üstelik laptop çantasını yanında wireless mouse da hediye ediyorlar..

  http://www.hepsisony.com/…eless-mouse-hediye--.html

  bu durumu kendilerine bildirdim, nasıl cevap vereceklerini merak ediyorum..

  forum istanbul'daki sony center'dan alışveriş yapmayı düşünenlerin araştırma yapmasında fayda var diye düşünüyorum..
 • kanyon levent'te bulunan sony center'den bonus card ile yaptığınız taksitli alışverişlerde %1 bonus kazanıyorsunuz..