şükela:  tümü | bugün
 • sony ericsson k790i'nin edge olmayan versiyonudur.
  sony ilk defa telefonlarındaki fotoğraf makinelerinde de cyber shot teknolojisini kullanmaya başlamıştır.

  http://www.sonyericsson.com/…ne=pp&lm=pp1&pid=10407
 • k790i'nin edge olmayan versiyonu degil, 3g destekleyen versiyonu demek daha dogru olacaktir. zira ulkemizde olmasa da yurtdisinda umts hizla yayilmakta, bunu goren sony umts isteyene umts, "yok ben almayayim aga, o kadar parayi ben ust basa harcarim" diyene de 2g teknoloji olan edge destegi vermektedir.

  her iki telefon da google'in blogger servisini desteklemektedir. blog'u cep telefonunda offline hazirlayip nete baglanip yollayabiliyorsak super tabi.
 • hakkındaki "kameralı telefonlarda devrimsel adım" ba$lıklı haber için..
  http://www.hurriyet.com.tr/teknonet/4011145.asp
 • http://k800.blogspot.com/ adresinde elemanın teki bu telefonla* çektiği fotoğraflardan oluşan bir blog hazırlamış. heyecanla bekliyoruz.
 • pek öyle şatafatlı telefonlar sevmeyen bana bile kendini sevdirebilmiş 3.2 mplik kamersıyla çılgınlar attıran şukela şey.
  türünün diğer örneklerinde var mıdır bilmiyorum ama uygulamaları* arka planda çalıştırabilime , panaroma modunda kamera kullanabilme gibi özelliklerini ben pek sevdim
 • benim gibi geyik fotoğraflar çekip, fotoğraf makinesi almaktan, mp3 playeri ile ipod almaktan, tatminkar oyunları ile gayet memnun olan hepsinden biraz insancıklarına hitap eden alet. ne ipoda hevesim kaldı, ne pspye ne de fotoğraf makinesine. tek kötü tarafı dandik kulaklıkları ve pili. ekstra bir şarj ve hede 71 kulaklıklarıyla tamam oluyor kendisi. tabi 1gblık kart da elzem. düşündüm de bir ipod parasını yemiş alet. ulan?!

  he bi de şöyle geyikçesine:

  http://www.6q.net/images/corrosive/dsc00020.jpg
 • 1: bendeki k800i versiyonunda tu$lara bastiginizda olmasi gereken ton sesi, ba$tan programladiginiz halde ilk 5/10 dakikadan sonra kayboluluyor yani tu$lara bastiginizda hicbir ses gelmiyor..geri verip yenisini aldigimdakindede ayni problem var. 2: hafiza/telefon defteri/foto albumu gibi bolumleri diger bazi telefonlarda oldugu gibi kitlenmiyor. ornek vereyim motorola v220 de telefona mesaj geldiginde, arandiginizda, foto albumune veya telefon rehberinize girmek istediginizde eger $ifrenizle kitlediyseniz ba$kalari giremiyor.. 3: gerci ingilizce bir site ama www.gsmarena.com a girerseniz orda her turlu telefonla ilgili forum/fikir ali$veri$i ortami var..