şükela:  tümü | bugün
 • bu marka değişimi ile bir devir sona ermiştir, zira sony ericsson gibi bir efsane resmen yok olmuştur.
  zamanında k700 ile çığır açan k750i, w810 ... ile piyasa kralı olan sony ericsson bu günlere ne yazık ki son dönemlerde çok fazla zarar rapor ettiğinden dolayı gelmiş, malum iphone ile evrilen telefon anlayışı sony ericssonun güçsüzleşmesine, en son da yok olmasına zemin hazırladı. ancak sony ericsson marka olarak olmasa da sadık k750i 'm ile asla dolabımın en güzel köşesinden ayrılmayacak.

  rest in peace my friend ;'(
 • sony mobile communications, sony corporation'in mobil alandaki kurumsal bacagidir. urunler ise sony xperia markasi altinda cikacaktir.
 • android için yaptıkları arayüz, kesinlikle samsung'un touchwiz'inden defalarca daha başarılı olan sirket. en basitinden uygulamaları alfabetik sıralamaya izin veriyor.
 • yıllar önce almış olduğum dandik bir sony ericsson marka cep telefonuyla başladığımız ilişkiyi az önce yolladıkları "dreamscape, sizden yanıt alamazsak, bu sony mobile'dan alacağınız son e-postadır" başlıklı e-posta ile bitirme kararı almışlar. burukluk mu desem, yalnızlık mı desem bilmiyorum; çok tuhaf duygular içerisindeyim.
 • ayrılık mailini sarsılarak gözyaşları içinde okudum.

  "sizden yanıt alamazsak, bu sony mobile'dan alacağınız son e-postadır

  merhaba

  sony mobile'da müşterilerimizin gizliliğine saygı duyarız, bu yüzden yalnızca bizden haber almak isteyen müşterilerimize e-posta göndeririz.

  sony mobile'dan ürün haberleri ve özel teklifleri almak istiyorsanız, aşağıdaki kutuyu tıklar mısınız? daha sonra fikrinizi değiştirmeniz durumunda, bize e-posta göndererek veya e-postalardaki 'abonelikten çık' bağlantısını tıklayarak abonelikten çıkabilirsiniz.

  aşağıdaki kutuyu tıklamazsanız, size bundan sonra e-posta göndermeyiz."

  son cümlenin yanına bi de :((( yapsalarmış tam olacakmış. bu ne la böyle aramazsan ben de seni aramıyorum tripleri, sony de kezban'a bağlamış iyice. ya bebeyim, 10 seneden fazladır birlikteyiz, sen varken başka hiçbir telefona bakmadım bile, ne ayrılması, senin ağzın ne söylüyor?! bırak tribi, git bi çay koy da içelim hadi.
 • birisi bana model isimlendirmesinde hangi yöntemi seçtiklerini anlatsa çok mutlu olacağım akıllı telefon üreticisi şirket.

  gitgide güzel telefonlar yapıyorlar ama nedir bu arkadaş? sony xperia v, sony xperia t, sony xperia s, sony xperia r, sony xperia x, sony xperia sl...
  http://www.gsmarena.com/sony-phones-7.php
 • son james bond filmi olan skyfall'un resmi sponsoru. akıllara zarar bir reklam kampanyasına imza atmışlar. filmi izlemek için gittiğiniz sinemada kurulan sony ericsson xperia standında ücretsiz içecekler dağıtılıyor. almış olduğunuz içecek ile koltuklarınıza oturduktan sonra sony ericsson xperia 'nın su geçirmez akıllı telefonunun anlatıldığı kısa bir fragmanı izliyorsunuz. eğer şanslıysanız skyfall'u izlemeden önce harika bir süprizle karşılaşıyorsunuz çünkü dağıtılan ücretsiz içeceklerin bazılarının içinde fragmanda tanıtılan sony sony ericsson xperia telefonlar bulunuyor. görmüş olduğum en yaratıcı reklam kampanyalarından biri. yalnız kampanyanın türkiye ayağı falan varsa maaşını gözünü hiç kırpmadan sinema biletine yatıracak binlerce insan ortaya çıkabilir.

  http://youtu.be/yg8ayw-odyk
 • özgün tasarımlı,kaliteli malzemeli,f/p bakimindan iyi ve diğer markalara göre nispeten daha iyi yazılım desteği sunan ancak pazarlama yapmayı bilmeyen şirket.
 • [http://youtu.be/kajjmuzx8ny the time to demand great is coming #xperiadetails: http://youtu.be/kajjmuzx8ny]

  bugün muhtemelen yeni bir telefon duyuracaklar.