şükela:  tümü | bugün
 • sony firmasının yeni seri kablosuz kulaklıklı mp3 cihazıdır. bir önceki serileri gibi yine su geçirmezlik özelliği sunuyor. buna ek olarak daha ince bir hal almış.

  en önemli ek özelliği ise parmağa yada bilekliğe takılan yine su geçirmez bluetoothlu uzaktan kontrol ekipmanının gelmesi olmuş. ürün içinden taşıma çantası çıkıyor gözüküyor ama sonradan almak mı gerekiyor bilemiyorum.

  özetle olmuş dedirtmiştir. fiyatı ise şimdilik 350 tl gibi ütopik rakamlardan satılmaktadır. ses kalitesi ise ilerde görülecektir elbette. ayrıca 4 ve 8 gb bellek kapasite seçenekleride var.

  üründe bluetoot ve mikrofonda vardır ayrıca telefonunuzla görüşmeyi, konuşmayı, telefondaki müzikleri dinleyebiliyoruz.

  ürüne ait görsellerde şu şekildedir.
  tıkla1
  tıkla2
  tıkla3
  tıkla4
  tıkla5

  unutmadan sony bir model daha çıkarmıştır onuda inceleyebilirsiniz efenim.

  (bkz: sony nw-ws410 serisi)
 • havuzda ve duş alırken çok fazla işe yarayan alet edevat...
 • kulak sağlınız için uzak durmanızı tavsiye ettiğim walkman.

  #64390679
 • teknoloji harikası kulaklıktır. bunun bluetoothsuz ve daha uygun fiyatlı olanı için (bkz: sony nw-ws413 serisi)
  öncelikle spor yaparken beni inanılmaz rahatlattı çünkü genelde telefonu yanımda taşıyordum bu da hareketimi ciddi anlamda kısıtlıyordu bu alet ensenize ve kulaklarınıza tam oturacak şekilde tasarlandığı için koşarken zıplarken eğilip kalkarken sıkıntı çekmiyorsunuz bunun için kulak deliğinizin boyutuna göre 4 çift suda 4 çift de gündelik hayatta kullanabileceğiniz kulaklık başlığı ve ensenize daha rahat sabitleme yapabileceğiniz ayar bandı bulunuyor ve evet suda kullanacağınız kulaklık başlığıyla gündelik hayatta kullanacağınız kulaklık başlığı farklı. suda (havuz/deniz) kullanacağınız kulaklık başlarının ucunda su girmesini önleyecek ince bir film kağıt ile kaplı delik var ve kulaklarınız henüz kuru iken kulağınıza takmanız gerekiyor tahmin edersiniz ki suda duyacağınız ses kalitesiyle suyun dışında duyacağınız ses kalitesi aynı olmuyor. zaten su için tasarlanmış kulaklıkları taktığınızda ses daha boğuk ve uzaktan gelmeye başlıyor havuzda denizde yüksek tempoyla yüzen insanlar için sıkıntı çıkarabilecek bir durum. özellikle denizden çıktıktan sonra aletin içindeki metal terminallerin paslanmaması için gerekli bakımı yapmak gerekiyor (kulaklık başlığını çıkarıp walkmani yavaş akan bir suyun altına tutmak akabinde temiz bir bezle kurulamak). nasıl şarj olacağına gelirsek öncelikle walkman ile beraber bir usb yuvası veriliyor size bu su geçirmez değil yuvayı kulaklığa oturttuktan sonra bağlantı kablosunu bilgisayara takıyorsunuz 3 dakikalık hızlı şarj özelliği var bu sizi bir saat idare edebiliyor normal kullanım için - 6 saatlik- walkmani 1,5 saat şarj etmeniz yeterli. içine müzik atmak da çok basit bilgisayarınızdaki müzikleri walkman dosyasının içine sürüklüyorsunuz. walkmanin hafızası 4gb sıcaklığın 45 dereceden yüksek olduğu ve -5 dereceden düşük olduğu yerlerde kullanamıyorsunuz suyun altında da 2 metrede 30 dakika dayanabiliyor. sağında ve solunda kontrol düğmeleri var burdan sesi ayarlayabiliyorsunuz aleti açıp kapatabiliyorsunuz durdurabiliyorsunuz ve çalma modunu değiştirebiliyorsunuz (repeat/shuffle vs) gerekli bakım ve özeni gösterdiğinizde sorunsun bir alet