şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sanırım şimdiye kadar başlığının açılmama sebebi yok hükmünde derecesinde etkisi olmasıdır.
    özellikle playstation türkiye baya garip arkadaşlardan oluşuyor.
    adam gibi hiçbir şey için stok gelmiyor, kendi kendilerine kutu açıp eğleniyorlar.
    adam gibi oyunlara zaten türkçe gelmiyor.
  • biri allahaşkına playstation store'un neden kredi kartlarını kabul etmediğini söylesin, dün kabul ettiği kartı bugün etmiyor, oyun alamıyorum.
  • sony muhtemelen global olarak da iyi yönetilmeyen bir şirket, ya da koskoca şirketin avrupa branch'i bayağı sallapati iş yapıyor.

10 gündür salak bir kredi kartı hatası yüzünden playstation store'dan oyun alamıyoruz, müşteri hizmetlerini arayınca işte sony uk sebepli kredi kartı doğrulamada sıkıntı var işte kredi kartınıza tanımlı adresinizi girmeniz gerek türkçe karakter olmayacak kısaltma olmayacak vs. vs. tarzı öneriler verilerek basmakalıp bir şekilde müşteri başlarından savılıyor. her şey denenmesine rağmen 10 gündür 1 adet oyun alabilmiş değilim. benim gibi birçok kişiyle de karşılaştım hepsinde aynı sorun var. sony uk'de bir allahın kulu da banka transactionlarına bakıp "ya türkiye'den neden sipariş gelmiyor bir şey mi oldu adamlara" diye sormuyor. şaka gibi.

belki öldü lan koca ülke hiç mi merak etmiyor bu şerefsizler neden sipariş gelmiyor diye?
  • bugün kanyon avm'de 550 tl ye hoparlör aldım, kredi kartı geçmedi (bkz: fakirim) sırayla 200 ve 100 lira çektirdim yetersiz bakiye olması nedeniyle hepsini nakit verdim. ne fiş ne de aldıkları mail adresime fatura geldi. olay da bu zaten. mailimi alan kişi çok saygısızdı, ayrıca bu saygısızlıkta bir an önce alışverişimi yapıp oradan çıkmak için hızlı hareket ettim, beni çok gerdiler, kredi kartım çekmeyince para verirken de hızlı hareket ettim. 100 lira fazla verdiğimi düşünüyorum ve er ya da geç bugünün kamera kayıtlarını izlettireceğim.

ya siz gittiğim yerleri pislikçe davranmaları için uyarıyorsunuz işkence vol:bilmemkaç ki böyle değildir değil mi?

ya da kurumsal firmalar dahil ülkede adalet olmadığı ve hesap sormanın çoook zor olduğunu bildiklerinden aşşağılık bir hal alıyorlar, bu dünyaca ünlü firma da olsa...örnekleri bu sözlükte oldukça fazla

bakın kardeşim, o kayıtları er geç izleriz olay kişisel değildir burada bir gariplik sözkonusu, ülkenin adaletini yokedenler, demokrasi adı altında sivil darbeyle ülkeyi ele geçirenler her kimse elbet hesap vereceksiniz, bunun dönüşü mönüşü yok. her kimse

sony türkiye, siz işe alırken hangi kriterkere bakıyorsunuz? vatandaşa saygısızlığınız bedelini ayrı ödetirim, benden eğer bu parasızlığımda 650 lira aldıysanız sorumlular kimse en alttan en tepeye burnunuzdan getiririm. faturamı mailime gönderin, bekliyorum, er ya da geç hesap soracağım.

not:kredi kartımın limiti 350 lira olan fakir bir vatandaş.
  • mobil tarafı türkiye'den çekiliyor diye bir söylenti vardı bu hafta (galiba yalanlandı). girdiğim bütün teknoloji sitelerinde yayınlarında, kanallarında falan hep bu soruluyor bu hafta. lan sadece bunu soran adamlar sony telefon almış olsa adamlar zaten çekilmez yani.
  • çökmüş bitmiş bir firma