1. sony'in tek kelimeyle olmasa da, tanımlanması gerektiğinde içinde en az bir mükemmel gecen modeli. yalnız bunların bir kısmının içinden değişik markaların hardwareleri çıkıyor, ayrıca p4 alıyorum zannedip eve geldiğinizde p!!!'le falan karşılaşabilirsiniz, metanetle karşılayın.
    vaiopeople adı altında bir nevi klan kurmak, ari ırk yaratmak çabaları içinde oldukları da gözümden kaçmış değil.

http://www.sony.com/vaiopeople
  2. sony nin bir bardak suyla calisan modeli olarak biliyorum ben bunu.
    (bkz: smileyim var)
  3. sony nin bir bilgisayar serisi, desktop pc modelleri de vardir.
  4. 7-8 aydir severek oksayarak yemek yaparak butun ihtiyaclarini gidererek kullandigim bilgisayarim.
  5. md , cd , dvd rw ve 80 gb hd yi muhteşem bir hızla birleştiren bilgisayar serisi.multimedya diye sallayanların mumlarını söndürmüş cihaz.
  6. bir arkadaşımın bir akrabasında var bundan, ordan biliyorum. hem slim hem de klavyesi çok güzel. öyle ki insan dokunmak* istiyor ona yanındayken. öte yandan kendiliğinden* şifreli mesaj üreten birtakım kriptoloji uzmanlarına da önce dokuz gezegende birer çay demlemelerini* daha sonra da güneş sistemi ve sinir sistemimizi terketmelerini, ait oldukları sisteme yolculuk etmelerini salık veriyoruz, biz*. (bkz: uluslararası kodlama sistemi) (bkz: siva alti fotoselli pisuar yikama sistemi) (bkz: sindirim sistemi)
  7. yaklaşık 1500$ lık fiyatıyla normal notebooklardan farkı olmayan, ancak küçük ekranı nedeniyle tercih edilmeyen bilgisayar icadı.

sony vaio hakkında bilgi verin