şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tamamen kablosuz sony kulakligi. 199 dolares.

  https://www.sony.com/…onics/truly-wireless/wf-1000x
 • sony'nin kendi sitesindeki bazi kullanici gorusleri airpods, sony'nin bunlara verdigi cevaplar ise apple musteri hizmetleri virali gibi duran kulaklik. cantasi da kafam kadar.

  buna $199 vereceksin, dogru duzgun calisamamasi halinde yuzune link atacaklar "step by step troubleshoot" diye. pfffffffffffff pffffffffffffffff
 • donanimhaber'deki mesut çevik yüzünden aldığım kablosuz kulaklık. evet yüzünden çünkü kesinlikle parasını haketmeyen bir ürün. sesi çok az çıkıyor. rootlu işletim sistemine sahip olduğum için viper4droid ile modlayıp sesi biraz yükseltebildim. telefon pantolonunuz cebindeyken sık sık bağlantı kopuyor. çözüm, gömlek cebi seviyesinde ta?ımakmı?.

  neyse, bir ürüne bu kadar para veripte (bkz: 800 tl) riske girmek istemiyorsaniz, kullanıcı forumlarına ve destek forumlarında problemleri araştırmakta fayda var.
 • amazon'dan indirimden aldığım üründür. sesi kalitesi gerçekten çok iyi, hatta piyasadaki muadili kulaklar içindeki en iyisi diyebilirim. yalniz çok ciddi bağlantı problemleri var bu kulaklıkta. özellikle sağ kulaklık düzenlik olarak bir kaç saniye devre dışı kalıp yeniden bağlanıyor. sony'nin kendi forumlarında 4 sayfa bu konu hakkında kullanıcılar şikayetlerini yazmış. herkes aynı problem ile karşılaşıyor. sırf bu problemden dolayı göreceksiniz bir kaç ay içinde bu kulaklık çöp fiyatına satılmaya başlanacak. normal şartlar altında sony bu kulaklığı piyasadan geri çağırması gerekir. bu kulaklıktan öğrendiğim tek şey şudur. sony pişmanlıktır.

  1.5 aylik kullanimdan sonraki edit : yukarda yazdigim baglantinin zirt pirt kopmasi durumu kendiliginden ortadan kalkti. telefonumu degistirmedim, bildigim kadariyla kulakligin firmware guncellemesi de gelmedi.