şükela:  tümü | bugün
  • sp modeilinden bir adet sahip olduğum telefon markası. orta sınıf telefon olmasına rağmen üst katagori marka ve modellerle yarışabileceğini düşünüyorum, gayet memnunum.
  • (bkz: xperia)
  • allahini seven su serinin en iyi telefonunu mesaj kutuma biraksin :(
  • sahip olduğum ilk akıllı telefon modeli. alalı iki hafta oldu. şimdilik gayet memnunum. özellikle de batarya konusunda.
  • zamanında sony xperia sserisiyle tanıştığım 3 yıllık bir birliktelikten sonra yollarımızı ayırdığımız telefon serisi. bence sony telefon yapmasın.
  • bu telefon modelinde fotoğraf görüntülemesi için ne kulanıyorsunuz. kendi uygulaması berbat ötesi bence.
  • xa1 akıllı telefon modeli berbat ötesi olan elektronik markası. (bkz: sony xperia xa1)

ilk kez akıllı telefon kullanıyorum ve görüntüsüne aldanıp bu modelle başladım kullanmaya. ve çok pişmanım. dokunmatiğinde büyük problem var : ekran kenarları kıvrımlı olduğu için kullanılamıyor ve tabi ki bu hesap edilmemiş mesela ü ve q harflerine basılamıyor, üstteki kısa yol menüsü çabalamadan inmiyor. ısınma problemi var ancak sanırım bu tüm sony telefonlarında varmış.