şükela:  tümü | bugün
  • batman, game of thrones gibi yapımların tema müziklerini cosplay kostümleriyle harmanlayarak icra eden rus piyanist. (bkz: #46282136)
  • kendisiyle ilk defa biraz önce izlediğim super mario bros temalı videoda karşılaştığım ve piyanoyu o şekilde şevkle çalışına hayran kaldığım, güzel ve enerji dolu piyanist.

bahsi geçen video ise işte burada.
  • çok iyi piyano coverları yapan üst düzey piyanist. hemde daha 26 yaşında. kendisine aşık olmama şu kadar kaldı.

şimdi düşünsenize bu da kadın, hayatlarındaki en büyük başarısı instagram takipçi sayısı olanlar da kadın. insan gerçekten hayret ediyor.
  • beş yaşında piano eğitimi almaya, on yaşında beste yapmaya başlamış uluslararası beste ve piano ödülleri olan ayrıca rusya kültür bakanlığı tarafından da ödüllendirilmiş 1990 doğumlu pianist.

şöhreti tom grey ile birlikte yürüttükleri piano plays youtube kanalı sayesinde yakalıyor. bu yıl ise the weinstein company'nin yapımcılığında stephen king'in eserinden uyarlanan the mist dizisinin müzikleri yaptı.

tahmin edilebilir bir şekilde müzik okulu ve konservatuar mezunu. ailesi hakkında bilgi bulamadım ama her yetenekli pianistinkine benzer şekilde varlıklı olduklarını varsayıyorum. aynı şekilde oldukça da zeki olduğunu düşünüyorum.

beş yaşında köreltilmemiş zekanın doğru yönlendirildiğinde ne kadar güzel sonuç alındığı ortada. coğrafya kaderdir (:

the walking dead temalı coverını oldukça seviyorum. ayrıca dünyaca bilinen korobeiniki'yi bu kadar başarılı coverlamak da sıradanlıktan fazlasını ister.