şükela:  tümü | bugün soru sor
  • arkadasim kmg dan basarili bir proje. gerci basarisi zaman icerisinde belli olacaktir ama en azindan verilen emekler goz onunde bulunduruldugunda takdir edilmesi gerekiyor. kendi acimdan siteyi zengin buldum cunku burada degisik acilardan gozlemlenebilecek oldukca fazla hayat var. yine de icerik olarak bana uzak bir site oldugunu belirtmek durumundayim. ama eglenceli ve kimileri icin de egitici oldugu kesin.
  • summitz fotografları tarzı, ama biraz daha profesyonel, biraz daha seçici. standart gece hayatı fotograflarından daha farklı, güzel. gelecek vaat ediyor, ünlü olmaması için bir engel yok.
  • arkadaşlarla çıkılan bir akşamda fotoğraf makinası taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırmış müthiş olay.
  • wenice ve joker'in patronlarının malvarlıklarını iflastan kaçırmak için kurulan hülle markası.

(bkz: hala hoop tereyağlı ballı ekmek)

not: olduğu iddia ediliyor. son üç sözcük olmayınca da ayıp oluyor haliyle.

http://webcache.googleusercontent.com/…nt=firefox-a
    http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/21552249.asp
  • bence ülkemizdeki çocuk magazasi açigini iyi yakalayarak açilmis magazadir brandium subesi. siz alisveris yaparken cocugunuzun oynayabilecegi buyukçe bir alan mevcut. magazada termostan, kiyafete, semsiyeden, tabaga her ihtiyacinizi bulabilirsiniz. birkac parca giysi aldim ogluma ve hepsi de düzgün çiktilar dikis ve iscilik açisindan. ınsallah fiyat araligi da hep böyle kalir.
  • uyduruk çocuk markası, beş para etmez kıyafetler satan gereksiz mağaza zinciri. allah düşürmesin
  • son iki seferdir çocuklara buradan kıyafet alıyoruz. gayet kaliteli ve hesaplı ürünleri var. eskiden c&a dan alırdık ama sanırım türkiyeden çekildi o marka. lcw gibi bi şirkete soyulduk geçmişte ama artık soobe diyorum
  • sitesinden yapılan alışverişte ödemesini cebe atıp siparişi kaybeden (üst üste ayrı zamanda iki defa) ve defalarca görüşülmesine rağmen "tamam kayıt oluşturduk" demekten öteye iade falan yapmayan bir firmadır.

bu tecrübe ile hem yazılımcılarının hem de muhasebe departmanının sıkıntılı olduğu sabit olan firmadır.
  • indirim diye ellerinde olmayan ürünleri satan, sipariş tamamlandı diye kaydeden ve bilgi verme tenezzülünde bulunmayan çocuk giyim markası. kargo eksik gelince arayıp öğreniyorum paramın iade edildiğini.

ürün stokta yoksa satmayacaksın efendim, stokta kalmadı uyarısını boşuna mı koyuyorsunuz sitenize!
  • artık dolandırıcılık seviyesine evrilen berbat bir firma. yukarıdaki arkadaş şanslı ki iadesi verilmiş. bir de şunu düşünün 30 gün önce parayı ödüyorsunuz, siparişinizi tam olarak gösteriyor ve teslim ettim diyor, 1 ürün eksik çıkıyor. 50 kere arıyorsunuz sonunda iade ettik ya diyor, hatta tarih veriyor ama iade etmiyor. banka kayıtlarında iade yok dekont gönder diyorsun ses çıkmıyor. aklı olan lcw gibi kurumsal firmalara yönelir, kapkaççılara değil. jokerle aynı olduğunu öğrendiğimden bu yana artık jokerden de asla alışveriş yapmıyorum. edit: an itibariyle paramın üstüne yatan soyguncu. aklınız varsa üç kuruş ucuz diye bulaşmayın sakın . yasal yollara başvurup uğraşıp durmadan bu reziller paranızın üstüne yatar.