• joker'e satılmış firma.
  • - giriş

alacağım şeyleri %100 pamuk diye filtreledim. 4 tane ürün aldım.

1. %100 pamuk

2. %100 polyester

3. %50 polyester, %30 pamuk, %20 bilmem ne

4. göremedim neyden yapıldığını.

- gelişme

ertesi gün aradım müşteri hizmetlerini. dedim böyle böyle, geri gönderin değiştirelim tarzı şeyler söylendi. dedim gerek yok, açtık giydi çocuk. bundan sonra yanıltmayın milleti, düzeltin sitenizdeki hataları diye de ekledim.

- sonuç

şimdi baktım. değişen bir şey yok. %100 pamuk diye polyesterleri kaktırıyolar. helal olsun. bi daha da gelmem davos'a.
  • indirim diye ellerinde olmayan ürünleri satan, sipariş tamamlandı diye kaydeden ve bilgi verme tenezzülünde bulunmayan çocuk giyim markası. kargo eksik gelince arayıp öğreniyorum paramın iade edildiğini.

ürün stokta yoksa satmayacaksın efendim, stokta kalmadı uyarısını boşuna mı koyuyorsunuz sitenize!
  • uyduruk çocuk markası, beş para etmez kıyafetler satan gereksiz mağaza zinciri. allah düşürmesin
  • sitesinden yapılan alışverişte ödemesini cebe atıp siparişi kaybeden (üst üste ayrı zamanda iki defa) ve defalarca görüşülmesine rağmen "tamam kayıt oluşturduk" demekten öteye iade falan yapmayan bir firmadır.

bu tecrübe ile hem yazılımcılarının hem de muhasebe departmanının sıkıntılı olduğu sabit olan firmadır.
  • tam bir rezalet firma.

6 nisanda internet sitelerinden verdiğim sipariş 11 gün oldu ama hala hazırlanıyor olarak gözüküyor.

sipariş durumuyla ilgili hem kurumsal mail adreslerine mail attım, hemde sitelerinde ki bize ulaşın bölümünden kayıt açtım. ama ne bir cevap ne bir ses, hiç bir geri dönüş yok.

birde hala ana sayfalarında 1-3 iş günü içinde kargo diye utanmadan yazıyorlar.

kısaca gençler uzak durun.
  • ölü takliti yapan firma.

ne maillere cevap veriyorlar, ne müşteri hizmetlerine ulaşılabiliyor. 6 nisandaki siparişim hala hazırlanıyor diye gözüküyor.

şikayetvar sitesinde yüzlerce haftalardır siparişlerinin kargolanmadığını belirten şikayet var.

valla çocuklar siparişleri beklerken büyüdü, bedenleri değişti.
  • guven vermeyen marka. magazalari cok az. dagin basinda yerlerde bana göre. gidip alisveris yapmam. netten alisveris yapayim diyorum urun stoklari rezalet. instagramdan yazayim diyorum gonderileri yorumlara kapali. bu gonderileri yorumlara kapamak bana hep bi bok var da sakliyoruz izlenimi uyandiriyor valla. demek ki bi bok yemissiniz siz kimse size ulasamiyor arkadasim.

bebem dogdugunda ne kadar cok cici almistim online alisveris sitelerinden. ama simdi ne urun var alacak ne de guven veren bir firma var alisveris yapacak!
  • örneğin 59.99 tl tutarında alışveriş için kartınızdan onu tam olarak çekiyorlar, değişim olduğunda ise mantıksız bir kuruş açıklamasında bulundular
    edit: turgutreis mağazası için geçerli, diğerleri hakkında bilgim yok
  • heralde joker ile ortak ayni firma umraniye meydan avmdeki magazalarina kilit vurmuslardir ayrica viaport veneziadaki mağazalarını da kapatmislardir nedenini bilmiyorum heralde kendi bunyelerinde kuculmeye gittiler netten satis yapiyorlar ama urunleride azaldi web sitelerinde cogusu tukenmis durumda
hesabın var mı? giriş yap