şükela:  tümü | bugün soru sor
  • depeche mode'un 26 mart 2013 tarihinde çıkacak olan delta machine albümünden, albüm çıkışından önce live on letterman show'da dinleme şansı elde ettiğimiz, muhtemelen klasikler arasındaki yerini alacak kadar iyi ve bence, albümün çıkış parçası olan heaven'dan daha başarılı bir şarkı. canlı versiyonuyla da çok güzel olmakla beraber albümdeki clean halini merak ettirmektedir.

http://www.youtube.com/watch?v=aht7w6yacqe

i'm coming for you
    when the sun goes down
    i'm coming for you
    when there's no-one around

i'll come to your house
    break down the door
    girl i'm shaking
    i need more

there's only one way to soothe my soul
    (there's only one way to soothe my soul)
    only one way (only one way)

i'm coming for you
    i need to feel your skin
    i'm coming for you
    to stop this crying

i'm taking my place
    by your side
    and i'm not leaving
    until i'm satisfied

i'm coming for you
    my body's hungry
    i'm coming for you
    like a junkie

i can't stop
    desire in me
    i'm not waiting
    patiently

clean hali geldi editi: https://soundcloud.com/soothe-1/dm-soothe-my-soul
  • dünyada ilk defa 15 mart 2013 cuma sabahı tsi 09:00'da bbc6 radyosununun bbc6 brekfast show'unda çalınacak depeche mode parçası
  • zamanlamasıyla içimi yarmış harika şarkı. bir aya 50 tane remixi çıkar çevirip çevirip beraber dinleriz artık.
  • heaven'dan sonra 26 mart'a kadar ağzımıza çalınmış bir parmak baldır.
  • gayet güzel olmuş. yeni albümü sabırsızlıkla bekleten yeni depeche mode şarkısı.

i'm coming for you !
  • klibiyle de kendini belli eden bir depeche mode şarkısı olmuş yine albümün en güçlü parçalarından biri olmuş. o violator ve sofad dönemi soundunu hissedebildiğimiz bir eser olmuş. notana sağlık martin notana sağlık dave notana sağlık andy yine netsiniz.
  • delta machine'in en iyisi.
  • canlı performansında girişi gördükten sonra konsere başlama parçası olarak en uygun aday gibi görünen nefis şarkı. yine seksi ki klibi de üstüne kaymak. tabi bir de dave gahan`ın dansı ve el çırpmalarıyla birlikte tadından yenmez olmuş. loop manyağı yaptım ben kendisini.
  • bana "welcome back" dm dedirten parça oldu. güzel valla daha ilk saniyelerinde gerilere gittim.
  • live on letterman show'da dinlerken should be higher'ı daha çok beğenmiştim. ama birkaç defa albümü baştan sona dinledikten sonra fark ettim ki hep bu şarkıyı mırıldanıyorum. bence de -en azından şimdilik- delta machine'in en iyisidir.