• dün fanfan'daki vals sahnesinde mutluluktan kıkır kıkır gülmesine hayrandım, bugün ise suudi prensine verilen légion d'honneur ödülünü, ona verildiği için kabul etmemesine hayranım.

zerafet sadece güzellikle ilgili bir nitelik değil.
  • gelmis gecmis en ta$ en seksi hatun aktris,la reine margot da ve son james bond filminde oynadi
  • la reine margot'da oynamadı.
    (bkz: isabelle adjani)
  • dünyanın en güzel gögüs uçlarından ikisine sahip kadın.
  • kuran'da miras bölüşümü hatalı olmuş diye allah'ın matematik bilmediğini iddia eden densizler bu hatuna bakıp hiç mi ibret almazlar? allah hesaplamış, kitaplamış bu hatunda matematiği dibine kadar kullanmış. hatunun kaşında, gözünde, burnunda, dudağında yüzünün her yerinde mükemmel bir uyum, mükemmel bir matematiksel oran var. sadece yüzünde mi? elinde, parmağında, göğsünde, omuzunda, bacağında her yerde var bu oran. çok ince matematiksel hesaplar yapılmış bu hatun yaratılırken. sen hala "ahahaha pay ile payda birbirine eşit değil, allah matematik bilmiyormuş" diye kafa yapmaya çalış. ne olmuş yani miras konusunda biraz kafası karışmışta pay ile paydayı tutturamamışsa. sen bu hatundaki matematiğe baksana arkadaşım.
  • kendisi güzelliğin tanımıdır. önceden de öyleydi, hala öyledir. mükemmel bir anna karenina olmuştur.
  • gelmiş geçmiş en güzel kadındır bence.

ve ayrıca hayranlık duyduğum anna karenina karakteri için çok doğru bir seçim olmuştur.

http://www.google.com.tr/…t97lm8pztaa1y_dsdw&zoom=1
  • yok... yazık oldu kıza. bir daha bu yüz ne zaman gelir ki.... çok yazık oldu bu yüze. bu kadın sadece güzel diye oynatılmış o kadar. yahu güzel ama nasıl bakıyor bu güzellik ona bakın. bana göre tek doğru filmi cesur yürek. aşk için duvara tırmanıyor kadın. filmin en etkileyici sahneleri onun. siktir boktan filmlerle oynatıp kadını babaanne ettiler şerefsizler. torunları siksin sizi.

*er kişi der ki; aaaah ah. ne olur cennet olsun.
  • the world is not enough'taki haliyle bir hatunun ulaşabileceği son noktaya ulaşabilmiş fransız dişisi.
  • kendisini bravehart'ta izledim beri boyun fetişistiyim. teşekkürler sophie.
hesabın var mı? giriş yap