şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle çökmüş sitedir. numara ve isim sorgulama, hatta whatsapp stalk gibi özellikleri olan site.

ekleme: whatsapp stalk ile kişinin saat kaçta online ve offline olduğunu bildiriyor.

sms şakasına salak gibi kendi numaramı yazıp şaka yapmak istedim * . aptal aptal mesajlar geldi. yani denemeyin!
  • adımı soyadımı yazdım, nal gibi telefon numaram çıktı. kaldırmaları için mail atacağım ama iletişim kısmı çalışmıyor. yapacağınız işi sikeyim, bizim ülkeye lazım olmayan hizmettir.

https://numarapp.com/numarasil buradan sildim.

renksiz hayat söyledi, silme işe yaramıyormuş. kontrol ettim hala çıkıyorum.

bu durum hiç hoşuma gitmedi sözlük.
  • gördüğüm en iğrenç site. herkesin kabak gibi numaralarının ortaya çıktığı site. wikipedia'yı kapatan zihniyet bu siteyi kapatsın artık bir zahmet.
  • ya bu uygulamayi ya da baska bir uygulamayi indirenlerin rehberlerini kayit etmisler. cia diye yabanci bir versiyonu vardi. mantik olarak farkli degil.
  • bildiğiniz taciz! isim soyisim yazınca denildiği gibi aynen numaranız çıkıyor. ayrıca içinde whatsapp stalk, sms şakası gibi sapıkça şeyler barından site.
  • kisisel verilerin korunmasi kanunu'nu ihlal eden websitesi. btk goreve.
  • adımı soyadımı ve tanıdığım birkaç insanı arattım numaralarımız çıkmıyor neyseki, eğer burdan birilerinin numarasına ulaşılıyorsa büyük rezalet. whatsapp stalk gibi aptal saptal uygulamaları da var. böyle bir sitenin olması bile saçmalık. adınızı ve soyadınızı bilen herkesin telefon numaranıza ulaşabileceği düşüncesi bile korkunç.
  • yeni türkiyeye hoşgeldiniz.

çomarlar için bulunmayacak hizmet.
  • sadece cep değil, ev numaları da çıkıyor.
  • bu ne biçim site, kimindir, ne amaçla kurulmuş hiçbir bilgi yok. nasıl yasal olabilir aklım almıyor.

wikipediayı yasaklayan zihniyet bakalım bu site için ne yapacak.