• adımı soyadımı yazdım, nal gibi telefon numaram çıktı. kaldırmaları için mail atacağım ama iletişim kısmı çalışmıyor. yapacağınız işi sikeyim, bizim ülkeye lazım olmayan hizmettir.

https://numarapp.com/numarasil buradan sildim.

renksiz hayat söyledi, silme işe yaramıyormuş. kontrol ettim hala çıkıyorum.

bu durum hiç hoşuma gitmedi sözlük.
  • ya bu uygulamayi ya da baska bir uygulamayi indirenlerin rehberlerini kayit etmisler. cia diye yabanci bir versiyonu vardi. mantik olarak farkli degil.
  • yeni türkiyeye hoşgeldiniz.

çomarlar için bulunmayacak hizmet.
  • sadece cep değil, ev numaları da çıkıyor.
  • benim numaram çıkmıyor, thanksgiving olayında da çıkmamıştı. oy kullanmayan birisiyim, ysk ile ilgili olabilir bence.
  • numaradan ismi anlarım. bazen yardımcı da oluyor fakat isimden numara için etik olarak yuh amk ama teknik olarak helal amk diyesim geliyor.
  • gerçekten iğrenç bir uygulama. kendi numaram var mı diye herkes gibi kontrol ettim, aileme de bakayım dedim. aile üyelerimden birinin adını yazınca benim kişisel numaram çıkıyor. işin tuhafı benim hat o kişinin üstüne ve bunu bilen kişi kim, gsm operatörü. benzer durumumda olan arkadaşlar kontrol etsin bence, hat kayıtlı kişinin adını aratıp numarası çıkıyor mu diye. nasıl silebiliriz bir bilen varsa açıklayıcı bir enrty girmeli, sözlük yazarı olmayan insanlarda faydalansın.
  • abd'de bu tür girişimlere karşı davalar açan tüketici dernekleri var. büyük tazminatlar kazanıyor, hatta girişimlerin sahiplerini hapse attırıyorlar.

aslında bizim de yasalarımız müsait, yüzlerce dava üst üste açılabilir ve sitenin sahibinden yüzbinlerce tl tazminat alınabilir. bu işler için girşimci avukatlara ihtiyaç var.
  • sayesinde bir pezevengin beni rehberine ''yavuzasdhgh'' diye kaydettiğini öğrendim. ama işte hangi pezevenk? asdhgh yazılacak ne yaptım lan?
hesabın var mı? giriş yap