şükela:  tümü | bugün
 • an itibariyle çökmüş sitedir. numara ve isim sorgulama, hatta whatsapp stalk gibi özellikleri olan site.

  ekleme: whatsapp stalk ile kişinin saat kaçta online ve offline olduğunu bildiriyor.

  sms şakasına salak gibi kendi numaramı yazıp şaka yapmak istedim * . aptal aptal mesajlar geldi. yani denemeyin!
 • adımı soyadımı yazdım, nal gibi telefon numaram çıktı. kaldırmaları için mail atacağım ama iletişim kısmı çalışmıyor. yapacağınız işi sikeyim, bizim ülkeye lazım olmayan hizmettir.

  https://numarapp.com/numarasil buradan sildim.

  renksiz hayat söyledi, silme işe yaramıyormuş. kontrol ettim hala çıkıyorum.

  bu durum hiç hoşuma gitmedi sözlük.
 • gördüğüm en iğrenç site. herkesin kabak gibi numaralarının ortaya çıktığı site. wikipedia'yı kapatan zihniyet bu siteyi kapatsın artık bir zahmet.
 • ya bu uygulamayi ya da baska bir uygulamayi indirenlerin rehberlerini kayit etmisler. cia diye yabanci bir versiyonu vardi. mantik olarak farkli degil.
 • kisisel verilerin korunmasi kanunu'nu ihlal eden websitesi. btk goreve.
 • adımı soyadımı ve tanıdığım birkaç insanı arattım numaralarımız çıkmıyor neyseki, eğer burdan birilerinin numarasına ulaşılıyorsa büyük rezalet. whatsapp stalk gibi aptal saptal uygulamaları da var. böyle bir sitenin olması bile saçmalık. adınızı ve soyadınızı bilen herkesin telefon numaranıza ulaşabileceği düşüncesi bile korkunç.
 • yeni türkiyeye hoşgeldiniz.

  çomarlar için bulunmayacak hizmet.
 • sadece cep değil, ev numaları da çıkıyor.
 • numaradan ismi anlarım. bazen yardımcı da oluyor fakat isimden numara için etik olarak yuh amk ama teknik olarak helal amk diyesim geliyor.
 • kullanım koşullarında numaraları ve isimleri nasıl bulduklarına, "yer gösterdiklerine" dair bir kaç bilgi yer alıyor. şöyle
  kullanım koşulları

  can alıcı noktalardan bazıları;

  – numarapp.com bir arama motoru gibi çalışır, bilinmeyen numaralarla ilgili bulunan sonuçları birden fazla kaynakda ve çeşitli ücretsiz mobil uygulamalarda eşzamanlı aratarak sonuç bulur ve numarayı sorgulayan kullanıcılara gösterir, kendine ait bir veritabanı yoktur ve ücretsiz kaynaklardan elde edip kullanıcıya gösterdiği sonuçlarla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez.

  – numarapp.com, kullanıcılar için bulunan sonuçları, t***ler(twitter) , cıa (numaradan isim bulmaya yarayan bir uygulama) , f***ok (facebook ), wh***app vb. gibi çeşitli bilinmeyen numaralar hakkında bilgilendiren mobil uygulamalar ve web platformların altyapılarını kullanarak, kısaca bir arama motoru gibi davranarak bulur ve bulunan sonuçları numara sorgulayan kullanıcılara gösterir. kendine ait bir veritabanına sahip değildir. kullanıcılar, sorgulama yaparak bu durumu kabul etmiş sayılırlar. numarapp.com, kendine ait bir veritabanına sahip olmadığı için bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmez, numarayı sorgulayan kullanıcı, bulunan sonuçlarla ilgili bilgilerin bu tür kaynaklardan alındığını ve sorgulamayla ilgili bulunan sonuçları bu tür platformların resmi sitelerinden kaldırabileceğini bildiğini numarapp.com’u kullanarak kabul eder.

  yani anlaşılan -en azından benim anladığım- internet aleminde telefon numaraları nerede yazıyorsa ve nereden bulunabiliyorsa oraları bir kaynak olarak kullanıp arama yapan kişiye gösteren bir websitesi. numaraları, isimleri kopyaladıkları (kaynak olarak aldıkları) siteler bunların böyle bir şey yapmasına izin vermezler. numaranızı oradan sildirmek için mesaj atmanın pek işe yaracağını zannetmiyorum. en iyisi whatsapp, facebook ve kaynak olarak aldıkları tüm program ve websitelerine böyle bir şey yaptıklarına dair e-posta atmak. kullanıcı bilgilerinin bu şekilde topluca gösterilmesi ve 3.kişiler tarafından sorgulanıp paylaşılabilmesi daha önce başlarından çeşitli kullanıcı gizliliği davaları geçirmiş sosyal paylaşım sitelerince pek hoş karşılanmaz.

  açıkçası twitter veya facebook'un dava açtığı biri konumunda yer almak da istemezdim. ona göre ne yapmaları gerektiklerini düşünürler artık.