şükela:  tümü | bugün soru sor
 • görüntülerdeki aşağılık bir erkektir.

  düzenleme: sizleri başka bir şiddet olayına göz kulak olmaya çağırıyorum. yine başka bir aşağılık erkek ya da erkekler... bu konuda ya da o konuda olayı alaya alan facebook fotoğrafları üzerinden laf döndüren şahıslara dikkat kesilin. bunlar tecavüzcü olma potansiyeli yüksek kişilerdir.

  (bkz: #nerimanöğretmenesesol)
 • otobüste bir tane 'adam' yok muymuş lan dediğim olay.
 • hadi bunlar oluyor da, artık şaşırtmıyor; bir allah'ın kulu da çıkıp o uçan tekmeyi o adamın götüne sokmuyor mu arkadaş?

  benim eski sevgilim de şort giyerdi, yeğenim de şort giyiyor, en yakın kız arkadaşlarım şort giyiyor; şu an mesela düşünemiyorum onlardan birine böyle bir şey yapılsa...

  onu geç, tüm yakınlarım kapalı olsa ne yazar, bu zihniyetteki adamlara karşı cihad ilan etmek lazım esas, islam'a en büyük zararı bunlar veriyor.

  hadi onu da geç, insan olmak bu kadar mı zor ya, gerçekten bu kadar mı zor? hayır yani zorsa deyin yardım edilsin sosyal hizmetler filan devreye girsin, insanlığa giriş 101 dersi filan verilsin.

  insan olmadan müslüman olmak yasaklansın en azından...

  edit: sonradan mağdurenin belirttiğine göre müdahale etmeye çalışan ve yardım eden az sayıda kişi olmuş. entry'imde belirttiğim her kelime hala geçerliliğini korumakla birlikte, bu bilgi de burada bulunsun istedim.
 • hoşgörü dini islam'ın bayramında yaşanmış hoşgörü fışkıran olay.

  bu ülkeden dinciler temizlenmeli! o.ç.'na bak! öldürmekten rahatça bahsediyor, uçan tekme atıyor, bir kişi de haddini bildirmiyor. hemen sözlüğe yazılsın valla, iki güne yazar bu kafayla!!

  işte bunlar hep hoşgörü!!!!
 • konuşabildiği ve düşünebildiği varsayılan bir canlının yaptığı vahşet dolu davranış. farklılıklara saygı duymayan henüz dahil olduğu canlı familyası belli olmayan insan görünümlü vahşi canlının korkunç eylemi .
 • böyle bir başlık ya rusyada ya da türkiyede açılabilir ancak. rusyada namus, kıskançlık için değil onlar votkayı çok içince sapıtıyor. biz de namus,ırz, din falan devreye girince oluyor. bunun bir üst dozajı islam ülkeleri. onlar direkt öldürüyor. az kaldı bekle bizi ortadoğu..
 • orospu çocuğudur.
 • ismet berkan, elif çakır, balçiçek pamir, nihal bengisu karaca ve nagehan alçı yazılarında ve çıktıkları tartışma programlarında olayın üstüne gidip, suçlunun adalet önüne çıkması için ellerinden geleni yapacaklar ve peşini asla bırakmayacaklarmış.... derdim de ne yapacaklar anasını satayım, bu kabataş yalanına benzemiyor tabi.

  burada türbanlı bacı yok, burada şort giydi diye malum zihniyete sahip bir şerefsiz tarafından tekmelenmiş başı açık bir kız var, ve bu yukarıda saydıklarımın umurunda olmaz, çünkü emellerine alet edebilecekleri, suistimal edebilecekleri, yazdıklarında birilerine yaranabilecekleri bir durum yok.

  ancak buradan yazıp bağırıp çağırıp ses çıkarabilme şansımız var o da nereye kadar gider bilemem.