• orospu çocuğu ulan sana ne piç ulan sanane
  • beyni yok fikri çok bir canlı
  • ulan bu yaşlı moruklar yok mu
  • şeyh sait'in atıklarındandır. atam, bunun dedesini gözünden kaçırmışsın kurban olduğum, canın sağolsun.

o bu değil de, benim merak ettiğim bu insansı prosimiyen'in benzer bir tepkiyi haksızlığa hukuksuzluğa karşı göstermiş olma olasılığı? ağzından köpükler saça saça savunmasız bir insanın üzerine gidip hakaretler yağdırma cesaretinin binde birini çocuk istismarına karşı da sergilemiş midir acaba?

boşverin ya.. hep söylemişimdir; benim asıl merakım, ceket düğmesini iliklercesine otobüste hamileye yer veren insanın, ilerde bir gün hamileden doğan insana nasıl davranacağıdır.

edit: amca gibi sevimli bir ifadenin bu yaratığın yerine kullanılmasından hicap duyuyorum. başlık şort giyen kızı taciz eden şerefsiz şeklinde değiştirilmelidir.
  • memleketin başına ne geldiyse prezervatif kullanımı ve dışarı boşalmadan bi haber cahillerin cinsel münasebetinden geldiğinin başka bir kanıtıdır.

sana ne amk çocuğu sana ne !!!

bilgi editi : kadına havlarsın ama kumarhane'de poz vermeyi ve instagram'da rus kadınları takip etmeyi bilirsin vay gavat vay.

o.ç linki
  • karşılaşmak istediğim benden daha fazla bu gezegende vakit geçirmiş primattır.
  • bakışlarındaki kin, öfke ve nefret her şeyi anlatıyor aslında. bu bakışlara sahip yığınlarca 'insan' var maalesef memlekette.
  • bu sapık yaşlı pislikler, sorta karışmayı kendinde hak görür. mide bulandırıcı yaratık.

tanım: siyasal islam kanserdir. kıyafete karışan ama çocuklara edilen tecavüze tek ses çıkarmayan insanlığın yuz karası ahlaksız heriflerin alt basamağı.
  • sağlam bir dayağı hak eden yaşlı amcadır. insanlara karışmamayı o çomar kafalarınıza sokacaksınız.
  • lanet olsun, bitmiyorlar.

bu millete 'bana ne' demeyi nasıl öğreteceğiz hiç bilmiyorum. gençlerin hayatını kararttıkları yetmedi, bir de giydiklerine karışıyorlar.
hesabın var mı? giriş yap