şükela:  tümü | bugün
  • yazin sık sık kar$ila$ilan bir durum olmakla birlikte, sorunun kaynagi mayonun icinde bulunan fileli dokudur. mayo ne kadar kalitesizse o kadar tahri$ eder, hatta o kadar surter ki bazen kiciniz di$arida yurumek zorunda kalirsiniz millet merak eder napiyor bu adam diye bakar. bu durumdan kurtulmanin 3 yolu vardir. 1) bir an once denize girmek 2) duzgun bir eski tip mayo almak 3) sort mayonun altina duzgun eski tip mayo giymek.
  • yururken $ortun icinde rende varmi$ gibi bir hisse kapilirsiniz.ilk bir kac gun idare edersiniz.fakat rende mekanizmasindan dolayi ''bir miktarini'' kaybetme korkusuyla annenize durumu bildirirsiniz.o da $ortun icine farkli bir astar diker.fakat kisa sureli bir cozum olur bu..
  • aslinda erkekte klitoris diye bi$ey soz konusu degildir cunku klitoris kadindaki penistir bir nebze , evrimsel surec icinde kadinda geli$meyen penistir.erkekte klitorise denk olan $ey bizzat penis in kendisidir..
  • şu an yaşadığım sorundur. daha tatilin bitmesine 3 gün var ve penis başım rendelenmiş gibi. bepantol falan sürdüm ama bugün tekne turu zehir olacak gibi. içine külot giymeyi planlıyorum.
  • mayo içindeki fileli alanı yırtıp çıkartarak aşabileceğiniz sorun.
  • ucuz, dandik şortlarla başınıza gelebilecek, acı verici bir durum.
    kıy paraya al düzgün bir şort.
  • ucuz, kaliteli vs ile alakası yok, malesef o file kısmı hep yapıyor bunu. arada yapmayandenk gelirse 10-15 ene falan kullanıyorum onu..
  • resmen mayo giymek icin kondom takmak zorunda kaliyoruz. denize mi giriyorum malum bolgeye mi belli degil arkadas