• - soru işaretinden önce boşluk bırakan insanlardan nefret ediyorum!!
    + kimmis o hayvanlar ?
    - ulan ulannnn
    + neden sinirleniyorsunuz ? ? ? sakin olun.
    - orzbucocu.
    + trololololololo ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ! ? ? ? ?
  • alıştıra alıştıra soran insandır.birden sormaz.derin bir nefes alır önce öyle sorar.gizemlidir.
  • üç nokta arasına boşluk bırakan kadar tuhaf değildir. ha bi de bu üç noktayı dört beş altı yapan varsa o mesaj mors alfabesine döner. (bkz: tamam geçti korkma)
  • sorduğu sorunun cevabını aslında bilip bilmediğinden emin olamayan insanın haleti ruhiyesi
  • derdimi sikeyim afedersin ama (bkz: hayattan ve her şeyden bir anda soğutan şeyler) 'in zirvesine oynayan insandır bu.
  • sayıları giderek artan insanlardır. hayır, ne düşünüyorlar daha mı estetik geliyor cümle gözlerine onu anlayabilmiş değilim.

- napsak, çıksak mı bir yerlere ?
    + boşluğu sil önce evladım. ne yapsak lafına takılmadım, sineye çektim, mazur gördüm. imkanları yoktur belki diye düşündüm.
    - hey heylerin üstün de sanırım ? !
    + boşluk bir idi, iki oldu. evet hey heylerim çok üstün, gelişmiş. derdini anlatabilmek için aslında kullanımı çok kolay olan imla kurallarına bir göz atsan iyi edersin.
    - bende kıl kapıyorum deyi dayı ayırmayanlarada sen boşluk falan ne diyorsun..
    + aldık belayı, senin gelmişini, geçmişini... bak böyle kullanıp üçüncü noktayı da arkadaşlarından mahrum etme evladım. işin zor, kolaylıklar dilerim.

kendimce uydurduğum turnusol kağıtlarımdan biridir; kişi eğer imlada böyle bir gaflette bulunuyorsa onunla ilişiğimi keserim. lütfen bırakın şu huyunuzu arada iki satır okuyayım diye sözlüğe bakıyorum ve nice boşluk soru işaretli arkadaşı okumadan engelleme isteği doğuyor içimde. kimden gördünüz de takıldınız bu rüzgara bilmiyorum ama soru işaretinden önce boşluk kullanılmaz. bunu belirtme gereği duymak bile oldukça üzücü hissettiriyor.
  • başkanlığa aday olursam, seçim vaadim o meşhur buton* olacak.
  • çok severim
  • böyle konuşan hiç kimseyle arkadaşlık kurmamaya çalışıyorum. samimi arkadaşlarımı ise hep aşağılıyorum bu sebepten.

seviye düşüklüğünün en büyük göstergesidir benim için.

anlamadığım ise yani hiç mi estetikten anlamazsınız amk? şu nedir abi ? bak kendimden tiksindim.

kendime en büyük ceza bu olurdu herhalde.
  • "mi" ekini de bitişik yazar.

(bkz: böylemi ?)
hesabın var mı? giriş yap