şükela:  tümü | bugün
  • asla yapılmaması gereken şey.

sağlıklı bir ilişki istiyorsanız kavga edince masanın üzerindeki her şeyi bir kenara itip seks yapmak yerine masanın kenarındaki sandalyelere oturup medenice sorunları tartışmalısınız.
    aksi takdirde bu ufak tartışmalar bir çığ gibi büyür ve geri dönülmez hale gelir.
  • sorunları geçici olarak ertelemenin bir yoludur ama kalıcı çözüm için seks sonrası sigara içerken iki medeni insan gibi konuşmaktır. kaliteli seks gerçekleştiyse sorun çözmeniz daha kolay olacaktır.
  • make-up seks dıye bı sey var.
    mıs gıbı olay.
    seksten sonra kalpler yumusamıs sekılde sorunları cozersınız.
    normalde "neden bana oyle yaptın, neden sozunden dondun, neden benı kırdın vık vık vık trıp trıp trıp trıp" yapacakken "ammaaa askıtom benı kırdın tamam tamam cok mu sevıyorsun benı? ıhıhıhıh affettım" moduna gecersınız.
  • a-domain controller patlamış!
    b-sevişelim?

tanım:her sorun seksle çözülmeyebilir.
  • doğru yöntemdir. tüm hırsını sekste kullanırsın ve seks sonrası pamuk gibi kalırsın. sorunları çözmek çok basitleşir.
  • dönemin genelkurmay başkanı salih omurtak, ege'de, deniz kenarında teftişte iken, askerin birine sorar:
    - karşıdan düşman donanması geliyor, ne yaparsın?
    + ateş ederim.
    - oğlum, elindeki tüfeğin menzili yeter mi?
    + yetmez komutanım.
    - e... o zaman ne yapacaksın?
    + süngü takar denize yürürüm!
    - evladım, boğulacaksın!

er, ne yapacağını şaşırmış, bunalmış halde, birden;
    - anasını sikerim paşam! diye feryat eder.

bunun üzerine omurtak yanındakilere döner; "işte bizim milletimiz böyledir, aklıyla halledemediği şeyi sikiyle halletmeye kalkar," der.

(düşünüyorum da er gene en mantıklı cevabı vermiş, ya ne yapaydı, dandik bir donanma için çavuşu uyandıraydı da başına bela mı alaydı?)
  • (bkz: barışma seksi)

ayrılınan sevgiliyle daha sonradan yapılan buluşmanın seksle sonlanması da meşhurdur.
  • kesinlikle bundan yanayım. doggy pozisyonunda kadının sımsıcak vajinasındayken saçları eline dolayıp boyundan öpmek kadar masum bir çözüm yöntemi var mı sizce de?